Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ДОБРО ТВОРИТИ КРУТО!

Новорічна  свята є справжнім дивом як для дітей, так і для дорослих. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво ми чекаємо з великою радість.  Для кожного вони несуть щось особливе. Хтось хоче отримати подарунок, хтось мріє про відпочинок із сім’єю, а для інших важлива чарівна атмосфера свята.

Учні, батьки і адміністрація Озерненської гімназії в рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято», принесли радість для діток з функціональними обмеженнями. Під час новорічних  свят ми відвідали вихованців Клубу денного перебування для дітей з функціональними обмеженнями ГО «Все зробимо самі» та БФ «Місія в Україну».

теа [1600x1200]

Учні 2-10 класів організували казкову виставу «Чудо квітка». Казкові герої, якими у цей день були наші гімназисти, викликали величезну кількість позитивних емоцій не тільки у  дітей, але і у їх вихователів та батьків.

Дітям подарували альбоми, розмальовки, олівці, настільні ігри, пазли та інше канцелярське приладдя. Завдяки нашим учням, їх батькам та вчителям ми змогли підготувати понад 60 подарунків для діток,  а також окремо передали дарунки для вихованців Романівського дитячого будинку-інтернату.

Зустріч з дітьми та їх радість зворушила кожного учасника нашого театру. По завершенню представники адміністрації щиро подякували учасникам новорічної вистави за допомогу і увагу до їх проблем. Глядачі були нам дуже раді, а їх посмішки стали найбільшою вдячністю для акторів. Учні гімназії отримали гарний настрій і пообіцяли обов’язково повернуться знову.

Дякуємо тим, хто долучився до нашої ініціативи, допоміг створити справжню казку для особливих діток, тих хто потребує нашої уваги і любові.

Добро творити круто!

                                                                     О. КАПАЛБ,

                                                                        соціальний педагог Озерненської гімназії

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.