Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

АНАТОЛІЯ ДАВИДОВА ОБРАНО ГОЛОВОЮ АСОЦІАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ БУДІВЕЛЬНИКІВ

27 грудня  минулого року відбулася конференція Житомирської обласної галузевої організації  «Асоціація роботодавців будівельників», на розгляд якої було винесено питання  обрання голови  асоціації.

Відповідно до рішення  правління асоціації,  на посаду голови було запропоновано кандидатуру Давидова Анатолія Володимировича, члена асоціації, голову ревізійної комісії . Учасники конференції одноголосно  проголосували  за кандидатуру Давидова А. В. на посаду голови асоціації. Анатолій Володимирович  досвідчений будівельник, він є депутатом Житомирської районної ради, очолює постійну  комісію з питань промисловості, будівництва, транспорту,  зв’язку та житлово-комунального господарства районної ради. Переконаний, що новообраний голова  з його колосальним досвідом продовжить  гарні традиції, напрацьовані асоціацією впродовж останніх 15 років  та накреслить  перспективи  співпраці  з керівниками області та галузевими управліннями.

Сьогодні асоціація об’єднує 21 організацію – це будівельні, проектні та підприємства промисловості будівельних матеріалів області. Основною метою діяльності асоціації є представництво та захист законних інтересів роботодавців в економічній соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі сприяння розвитку будівельної галузі Житомирщини.

Анатолій Давидов після обрання головою асоціації відзначив:

– Ми повинні забезпечити рівноправність  між учасниками будівельного комплексу.

Наше завдання – залучити до асоціації якомога більше підприємств будівельної галузі та налагодити більш тісні зв’язки з будівельними організаціями, щоб вони могли кооперуватися при реалізації будівельних проектів.

Бажаємо Анатолію Володимировичу нових успіхів у вирішенні нашого спільного  завдання. 

Антон ОМЕЛЯНЧУК,

виконавчий директор

Житомирської обласної

галузевої організації 

«Асоціація роботодавців будівельників»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.