Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Де-факто нев’їзний до Російської Федерації Віктор Развадовський тепер ще й під кремлівськими антиукраїнськими санкціями

За офіційним повідомленням Федеральної міграційної служби РФ у грудні 2018 року кількість українців, яким заборонений в’їзд до Росії, збільшилася до 25 тисяч осіб (у серпні нев’їзними були тільки 7 тис. громадян України). 25 грудня розширено і кремлівські санкції супроти українців – тепер у антиукраїнському списку Путіна-Медведєва 567 наших фізичних та 75 юридичних осіб.

Вони введені «у зв’язку з недружніми діями щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації та з метою захисту її національних інтересів» і передбачають повне блокування «безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії, заборону на перерахування коштів (виведення капіталу) за її межі».

До списку громадян України, щодо яких вводяться спеціальні обмежувальні заходи Російської Федерації потрапив і представник 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу у Верховній Раді Віктор Развадовський, який одним із перших у 2014 році публічно назвав російсько-українські відносини війною.

Жодних сумнівів у тому, що зарахування нашого земляка до числа ворогів Москви є нічим іншим, як визнанням його патріотичної результативної протидії російській агресії.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.