Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У Житомирі відбувся круглий стіл, присвячений 110-річчю з дня народження Степана Бандери

27 грудня  в Житомирській обласній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича розпочався круглий стіл «Степан Бандера – символ боротьби за незалежність».

бан 2 [1600x1200]

Учасники заходу, в тому числі й свободівці Олег Черняхович, Геннадій Махорін, Святослав Васильчук, говорили про сучасного і актуального Степана Бандеру, національну визвольну боротьбу в 1930-их роках, а також про пластову діяльність Провідника нації.

«Наразі, на жаль, дуже велика частина радянської, російської пропаганди залишилась в головах людей, які бачать Степана Бандеру не як патріота, великого борця за державність України, а як вбивцю, нациста чи фашиста. Тому це питання треба обговорювати із істориками, дослідниками, і доносити нашому молодому поколінню та й взагалі всім людям правдиву інформацію щодо діяльності Провідника української нації.

Я пишаюсь, що є його ідейним послідовником, і відкрито називаю себе бандерівцем», – зазначив свободівець, депутат Житомирської міськради Олег Черняхович.

Наступним заходом на честь Степана Бандери буде традиційний щорічний смолоскипний хід, який пройде у день його народження, 1 січня.

Збір учасників – о 17:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.