Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

СЕРГІЙ МИКИТЮК ВИЗНАЧИВ МЕДИЧНУ ГАЛУЗЬ ОДНІЄЮ З ПРІОРИТЕТНИХ У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ

27 грудня відбулося засідання ради регіонального розвитку при Житомирській райдержадміністрації, яке провів голова Житомирської РДА Сергій Микитюк. У засіданні взяли участь голова Житомирської районної ради Сергій КРУТІЙ, директор Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Василь НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ, сільські голови,  голови ОТГ, керівники підприємств та установ району.  

рег 3 [1600x1200]

У ході засідання було підведено  підсумки  впровадження реформи децентралізації в районі за період 2016—2018 років. Сергій Микитюк відзначив, що реформа децентралізації покликана посилити  роль  органів місцевого самоврядування на місцях  шляхом отримання додаткових повноважень та ресурсів для виконання отриманих повноважень. На початку створення ОТГ держава  активно підтримала їх розвиток, власні доходи яких зросли в кілька разів за рахунок перерозподілу  податків. Громади отримують субвенції  на розвиток інфраструктури з державного бюджету, реалізують проекти за рахунок  державного фонду регіонального розвитку, отримують фінансову  підтримку від європейських донорів, землі сільськогосподарського призначення у комунальну власність.

У Житомирському районі нині  створено чотири ОТГ, які активно розбудовують інфраструктуру  своїх громад.

рег 2 [1600x1200]

рег [1600x1200]

рег 5 [1600x1200]

С. Микитюк наголосив на тому, що особлива увага в районі приділяється  розвитку медичної галузі. Протягом 2016-2018 років капітальний ремонт провели в 31 закладі первинної медицини, у 15 з них провели термосанацію, в 10 замінено газові котли на альтернативне опалення, для амбулаторій району закуплено 7 автомобілів. У Житомирському районі відповідно до програми розвитку сільської медицини планується збудувати 6 нових амбулаторій.

– Ми поставили собі завдання зробити Житомирську районну лікарню одним з кращих медичних закладів у області,  – сказав С. Микитюк. – Для цього у лікарні проводиться ремонт, закуповується сучасне обладнання. За два роки для потреб лікарні спрямовано близько 14 млн. грн. Одним з важливих проектів, який реалізується,- придбання комп’ютерного томографа, поставка якого вже відбулася, у 2019 році його планують запустити. Також проект термосанації районної лікарні буде брати участь у конкурсі державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Детально читайте в газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.