Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Депутати-свободівці прозвітували про свою діяльність за 2018-ий рік

26 грудня депутати фракцій ВО «Свобода» Житомирської обласної ради та міської ради прозвітували про свою діяльність за 2018-ий рік.

Фракцію ВО «Свобода» в Житомирській обласній раді очолює Сидір Кізін. У її складі 5 націоналістів: Максим Вілівчук (заступник голови облради), Юрій Бовсуновський, Тарас Собко та Віктор Янчук.

Свободівську фракцію в Житомирській міській раді на чолі з Віктором Брокарєвим представляють Олег Черняхович, Михайло Боровський, Сергій Онищук і Геннадій Махорін.

«Свобода» в органах місцевого самоврядування відзначається дисциплінованістю, високою відповідальністю перед виборцями, одностайністю в ухваленні рішень і стратегічним баченням шляхів розвитку міста й загалом Житомирщини.

Свободівці є членами усіх постійних комісій, а також входять до різних депутатських груп.

Основні результати депутатської діяльності свободівців протягом 2018 року

Захист інтересів населення та дотримання соціальної справедливості.

Фракція ВО «Свобода» ініціювала звернення до Верховної Ради України з вимогою ухвалити важливі для держави законопроекти, які містить Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Проте Житомирська обласна рада не підтримала це рішення.

«Уже більше сотні місцевих рад ухвалили звернення до парламенту на підтримку Антиолігархічного пакета перетворень. В першу чергу ці законопроєкти дадуть можливість підняти економіку. Не потрібно буде продавати державні стратегічні підприємства, підвищувати тарифи, виставляти на продаж сільськогосподарські землі. Йдеться про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, справедливі тарифи, використання українського природного газу для потреб населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення тощо», ‒ голова фракції ВО «Свобода» в облраді Сидір Кізін.

Також депутати-свободівці спрямували частину коштів, виділених на їхню депутатську діяльність, на допомогу об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків міста, голови яких вже давно звертаються з проханням забезпечення їх хоча б оргтехнікою. За підтримки «Свободи» ОСББ Житомира отримали багатофункціональні пристрої.

Відновлення історичної пам’яті української нації.

Ініціювали офіційне використання червоно-чорного прапора ОУН на території Житомирської області та проголошення 2019-го року роком Cтепана Бандери.

Окрім цього, 2018 рік на Житомирщині було проголошено роком ідеолога українського націоналізму Миколи Сціборського. Співавтором такого рішення стала фракція ВО «Свобода».

Було підтримано рішення свободівців щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області.

Робота на округах

Свободівці проводять особисті прийоми згідно з графіком і поза ним.

Надано матеріальну допомогу із депутатського фонду тим, хто потребував цього найбільше. Депутатський фонд розподілено повністю.

Розглянуті всі звернення громадян. Більшість із них вирішено позитивно, в іншому максимально сприяли в подоланні проблем.

Націоналісти успішно співпрацюють з міською та обласною владою щодо вирішення проблемних питань на округах.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.