Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ СЕРГІЙ КРАМАРЕНКО ПОРАДУВАВ МАЛЕНЬКИХ ВІРЯН ПОДАРУНКАМИ

19 грудня православні відзначають свято, на яке найбільше чекають наймолодші християни – святителя Чудотворця Миколая. Адже цього дня святий Миколай приносить дітям подарунки за їхній послух та молитви протягом року.  Щира дитяча радість, усмішки і сповнені щастя очі – то найкращий подарунок.

Тож для команди Радикальної партії важливо, щоб саме дітлахи не залишилися в цей день поза увагою та щоб відчували себе щасливими. Цього святкового дня благочинний Владика Житомирсько-Овруцькою єпархії Єпископ Паїсій провів Божественну Літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Колодянка,  на яку завітав в. о. голови Житомирської обласної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» Сергій Крамаренко, аби привітати маленьких прихожан церкви та учнів недільної школи зі святом та вручити їм подарунки від Олега Ляшка. Зустріч була переповнена теплом, гарним настроєм, щирістю та радістю. Сергій Михайлович, наголосив, що дуже важливо, щоб у цей магічний день кожна дитина повірила в диво й відчула себе щасливою.

«Переконаний, що дорослі мусять робити все для того, щоб дитячі бажання збувалися, і приділяти велику увагу підростаючому поколінню, оточувати їх любов’ю та турботою, а вони у свою чергу зростатимуть справжніми патріотами своєї держави. Любов до дітей, привітне ставлення до них, доброзичливість і віра в їх неповторність – ось найнеобхідніші інвестиції, які зобов’язані робити  дорослі у справі виховання дітей. Тож ми й надалі робитимемо все, що в наших силах, щоб підтримати їх на стежці до дорослого життя і допомогти їм рости щасливими», – сказав Сергій Крамаренко.

Священнослужителі і батьки подякували Сергію Крамаренку за системну турботу про дітей і підтримку православ’я.

Уляна МАШКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.