Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Щоб Миколай мав з чим завітати до 70 тисяч житомирян, подбав Віктор Развадовський

У Житомирському, Любарському, Романівському, Чуднівському районах та обласному центрі Житомирщини біля 70 тисяч підопічних геріатричних установ, дітей дитячих садочків, шкіл, у тому числі спеціалізованих, їх вихователі, педагоги, медичні працівники та технічний персонал освітніх, виховних та закладів охорони здоров’я, який забезпечує зазначені об’єкти теплом, водою й їжею, підтримує у них порядок, разом зі щирими вітаннями, побажаннями добра, віри у себе та здійснення світлих мрій отримали 19 грудня від Святого Миколая набори сертифікованих шоколадних ласощів, придбаних за позабюджетні кошти. А подбав про це їхній народний депутат України Віктор Развадовський.

25 (1) [1600x1200]

Окрім свіжих смачненьких кондитерських виробів, представник 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу у Верховній Раді України допоміг своїм землякам з вирішенням інших заявлених проблемних питань – забезпеченням низки дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл сучасними LED-телевізорами “Ergo”, потужною й водночас екологічною, енергоощадною електропилою “AL-KO” тощо.

11 (3) [1600x1200]

2 (5) [1600x1200]

Щоб матеріально підтримати юні творчі таланти рідного краю, разом із дипломами та пам’ятними призами від організаторів заходу переможці та призери фестивалю дитячої творчості «Святкові візерунки» Житомирського району отримали від Віктора Развадовського заохочувальні грошові премії. А до студентів Житомирського агротехнічного коледжу, завдячуючи парламентарію, Святий Миколай завітав з подарунками та вокально-інструментальним ансамблем “Древляни” – самобутнім гуртом, артисти якого практикують виключно живий звук.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.