Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Відбулася колегія Житомирської РДА

20 грудня відбулася колегія Житомирської райдержадміністрації, яку провів голова РДА Сергій Микитюк. У засіданні колегії взяв участь голова Житомирської районної ради Сергій Крутій.

кл2 [1600x1200]

Про роботу відділу культури і туризму у 2018 році доповіла начальник відділу Алла Литвиненко. Вона відзначила, що сьогодні в районі працює 73 заклади культури. Сьогодні в районі сім народних аматорських  колективів: гурт «Джерела» районного будинку культури, хор «Поліський передзвін» РБК, ансамбль «Вербиченька»  села Іванівці, фольклорний ансамбль «Криниченька» села Городище, вокальний ансамбль «Калинонька» школи мистецтв з Високої Печі, ансамбль народної музики «Музики», вокальний ансамбль «Земляки» села Глибочиця.

23 листопада члени атестаційної комісії Житомирського обласного центру народної творчості та управління культури Житомирської ОДА розглянули три аматорські колективи Житомирського району на предмет присвоєння звання народного та  зразкового:  це – ансамбль «Веселі молодички» села Кодні, вокальний ансамбль  «Любавушка» РБК, хореографічний колектив «Весняночка» села Миролюбівка. І ось нещодавно два з них стали народними аматорськими та  один зразковим.

Житомирський район нині має найбільшу кількість  колективів в області, які мають звання зразковий та народний.

Аматорські колективи району у цьому році презентували свою творчість на конкурсах та фестивалях різних рівнів, де здобували  призові місця.

У районі активно розпочали пропагувати туризм та розвивати туристичні маршрути в довколишніх селах.

кол 6 [1600x1200]

 

Колегія схвалила проект районної програми розвитку футболу в Житомирському районі на 2019-2020 роки, а також проект програми виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2021 рік, які мають затвердити на сесії Житомирської районної ради.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.