Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ТОВ «ТРИГІРСЬКИЙ МАЄТОК» ПЛАНУЄ ЗАПУСТИТИ ЩЕБЕНЕВИЙ ЗАВОД

13 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології  Житомирської районної ради, яке  провів Володимир Оржехівський. 

Депутати вирішили винести на сесію питання щодо затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані ФОП Бродській Ксенії Андріївні в оренду площею 1,6464 га та 3,9879 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Садківської сільської ради Житомирського району (поза межами населеного пункту). Рекомендувано Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області при укладенні договорів оренди встановити орендну плату у розмірі 10% від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок.

ор 3 [1600x1200]

Також було погоджено затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Тригірський маєток» загальною площею 15,2400 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Тетерівської об’єднаної територіальної громади Житомирського району (поза межами населеного пункту).

Як заявили на засіданні комісії представники ТОВ «Тригірський маєток», вони планують запустити потужний щебеневий завод, відтак буде створено багато робочих місць і податкові відрахування надходитимуть до місцевих бюджетів.

Зважаючи на те, що нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 37 519 931,06 грн. та враховуючи пропозиції ТОВ «Тригірський маєток», депутати рекомендують Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області  встановити орендну плату від нормативної грошової оцінки земельної ділянки таким чином: за перший рік – 3%, другий – 5%, третій – 7%, а з четвертого року – 9%.

Однак депутати  відмовилися погоджувати затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду загальною площею 17,8613 га, які надані в оренду Хоменко Євгені Ігорівні для рибогосподарських потреб та для сінокосіння на території Сінгурівської сільської ради. Серед причин такої відмови – орендар не погодив відповідно до вимог законодавства умови водокористування.   

Це питання буде розглянуто на сесії.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.