Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У РАЙОНІ СТВОРЯТЬ ЦЕНТР ДОПРИЗОВНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

11 грудня відбулося засідання  постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення Житомирської районної ради, на якому розглянули питання, що виносяться на сесію районної ради, яка відбудеться 21 грудня. Засідання комісії провів голова комісії Олександр Гребенюк за участі заступника голови Житомирської районної ради Василя Стаха та заступника голови Житомирської РДА Миколи Козарчука.

На сесію буде винесено питання  створення  комунального заклад «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Житомирської районної ради,  уповноваженим органом управління якого виступатиме відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації.

комісія 15 [1600x1200]

Депутати погодили проект рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Житомирського району» БУРЛАЧЕНКО Євгенії  Дмитрівні, заступнику головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради, за вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Житомирського району, багаторічну віддану працю та активну громадську діяльність.

Депутати пропонують затвердити Комплексну програму пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій у Житомирському районі на 2019-2020 роки. Програма передбачає здійснення на території району пошуку та ведення державного обліку всіх невідомих поховань осіб, які загинули або пропали безвісти в роки Другої Світової війни, політичних в’язнів, які загинули за гратами або були розстріляні, їх належного впорядкування, збереження та утримання, а також перепоховання останків, знайдених під час пошукових робіт. Цим тривалий час займається Житомирська обласна Громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.