Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Віктор Развадовський та гурт “Джерела” привітали представників місцевого самоврядування з професійним святом

7 грудня Україна відсвяткувала професійне свято працівників та депутатів сільських, селищних, міських, районних і обласних рад. У зв’язку з цим у районних, обласних та центрах територіальних громад відбулися урочисті заходи.

На важливості ролі місцевого самоврядування як для громад, так і України загалом у вітальному зверненні до земляків наголосив представник 67 Чуднівського одномандатного виборчого року у Верховній Раді Віктор Развадовський.

– Соціально-економічний і культурний розвиток сіл, селищ, міст, районів, областей та країни вцілому значною мірою залежить не лише від ефективності діяльності органів центральної влади, а й органів місцевого самоврядування. Так, його роль визначається державним устроєм, історичними, національними, географічними та іншими особливостями, проте, лише посадовці органів місцевого самоврядування повсякчас взаємодіють з найбільшою соціальною цінністю України – людиною, переймаються її потребами та проблемами. Саме на рівні місцевого самоврядування відбувається поєднання інтересів держави, з одного боку, та суспільства, з іншого, оскільки на ньому практично реалізуються завдання державної політики та здійснюється власна політика територіальних громад, – зауважив Віктор Развадовський.

Висловивши слова щирої вдячності працівникам органів місцевого самоврядування рідної Житомирщини за сумлінну та самовіддану працю, компетентність і відповідальність, народний депутат України побажав їм міцного здоров’я, родинного благополуччя, мирного неба, особистого щастя, радісного настрою, невичерпних натхнення і наполегливості у результативній праці на благо територіальних громад, відстоюванні їхніх інтересів, розвитку сіл, селищ і міст та, внаслідок цього, успішного поступу Української Держави до спільноти процвітаючих, правових, демократичних країн світу.

1 (2)

cof

6

А незабутнім приємним музичним подарунком від Віктора Развадовського для депутатів місцевих рад, працівників органів місцевого самоврядування Житомирського, Любарського і Чуднівського районів стали задушевні концертні виступи самобутнього Народного аматорського гурту “Джерела”.

Зважаючи на те, що напередодні наша країна відзначила День Збройних Сил України, до пам'ятних знаків воїнам АТО/ООС – борцям за територіальну цілісність і незалежність нашої Батьківщини – учасниками заходу було піднесено корзини квітів.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.