Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Милосердя й доброта – людства два крила

3 грудня в комунальному закладі «Районна бібліотека для дітей» була проведена година спілкування: «Милосердя й доброта – людства два крила» – до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Зі словами підтримки для людей – інвалідів виступив левківський сільський голова Окоча О. С. , директор територіального центру Житомирського району Мельник О. П. та начальник Житомирського районного відділу з питань призначення пенсій Курінна І. Л. .

За круглими столами запрошені мали змогу поспілкуватися між собою, подивитися концерт, підготовлений працівниками бібліотеки та поспівати гарних пісень разом з учасниками художньої самодіяльності .

пон [1600x1200]

Важливим гостем була письменниця Пономаренко М. А., яка народилась у  с. Левків. Марія Антонівна з особливим підходом змогла підтримати односельчан, адже у своєму виступі надихала їх до кращого життя .

Вагомий внесок у проведення заходу зробили соціальні працівники села. Головним спонсором у проведенні свята був депутат Житомирської районної ради  Журавель Г. М.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.