Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ

З плином часу змінюється і розвивається Березівський навчально-реабілітаційний центр. Незмінними лишаються лише постійні успіхи й перемоги його вихованців. Нині у закладі навчається 142 дитини зі складними порушеннями розвитку, з розладами спектру аутизму та з порушеннями слуху.

Головною метою діяльності Центру є забезпечення реалізації права на освіту дітей з особливими потребами, їх інтеграція у суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на розвиток, відновлення здоров’я, корекцію порушень та здобуття освіти відповідного рівня.

3 грудня у світі відзначали Міжнародний день людей з особливими потребами. Він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими можливостями. У світі їх налічується понад 1 мільярд, що приблизно становить 15% населення планети.

Цей день в Березівському навчально-реабілітаційному центрі ознаменувався проведенням цікавих справ. Ранок учнів і педагогів закладу розпочався із загальношкільної лінійки «Можливості – обмежені, здібності безмежні». Дошкільне відділення Центру перетворилось на ляльковий театр «Казка в гості завітала», під час якого вихованці змогли поринути у світ чарівності й краси, а на занятті «Талановиті рученята» виготовити свої найкращі поробки. А скільки радості принесли дітям зимові розваги «Весело граємо – зимоньку зустрічаємо».

У «Мандрівку до країни порозуміння» вирушили учні 1-их класів, а 2-4 класи зіграли у пізнавальну гру «Країна радості й добра», взяли активну участь в майстер-класі «Паперова казка» та грі – поле чудес «Добро врятує світ». Хвилини незабутніх моментів подарував дітям 1-5 класів колектив  «Jam Studio», який провів чудове свято «Казковий світ дитячих мрій».

світ 8 [1600x1200]

У цей день до закладу  завітали начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Юрій Панасюк і його заступник Сергій Логвіненко, які відзначили кращих спортсменів закладу подарунками.  Свою кмітливість і силу продемонстрували учні 5-12 класів під час   спортивно-розвивальних перегонів «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила» та гри-квесту «Несподівана подорож».

Ці та інші заходи в Центрі відбуваються завдяки злагодженій співпраці педагогів закладу, а також небайдужих людей, які готові завжди подати руку допомоги тим, хто її потребує.

Вихованці й працівники  Центру висловлюють щиру подяку спонсорам, які не стоять осторонь потреб закладу: керівнику ВАТ «Агротепломаш» Тер-Тумасову Артуру Олеговичу, корпорації «Братерство без кордонів – Україна» та її координатору Лукашуку Олександру Володимировичу, головному лікарю ФОП «Комфортна стоматологія» Колосу Сергію Юрійовичу, приватному нотаріусу Силіній Наталії Володимирівні, приватним підприємцям Скобелю Дмитру Володимировичу, Троценко Наталії Віталіївні, Гацькому Олександру Олександровичу.

В. КОВАЛИК,

 вчитель зарубіжної літератури

 Березівського навчально-реабілітаційного центру 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.