Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

МИХАЙЛО СКОК ВВАЖАЄ НЕЗАКОННИМ РІШЕННЯ ПРО ЙОГО ДОСТРОКОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ГОЛОВИ ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30 листопада депутати Оліївської сільської ради прийняли рішення про дострокове припинення повноважень сільського голови Михайла Скока. За це проголосувало 18 депутатів з 24 присутніх на сесії.

3 грудня відбулося друге засідання сесії. Воно розпочалося в будинку культури села Оліївка. Місцева мешканка Любов Кравченко зачитала звернення жителів сіл Оліївка та Піщанка  з вимогою скасувати рішення про усунення М. Скока з посади сільського голови. Група людей почала блокувати роботу сесії, не погоджуючись з цим рішенням. У роботі сесії було оголошено перерву, після якої  секретар Оліївської ОТГ Анатолій Мельниченко повідомив, що сесія продовжиться в будинку культури в селі Довжик.

ск [1600x1200]

ск3 [1600x1200]

Михайло Скок прокоментував для «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» рішення Оліївської сільської ради від 30 листопада: 

– Однією з підстав для дострокового припинення моїх повноважень як сільського голови, депутати вважали, що я начебто протягом року не проводив збори за місцем проживання. Це не відповідає дійсності. Такі збори пройшли у Світині, було вирішено провести збори у жовтні-листопаді в Оліївці, але так як я був на лікарняному, вони не відбулися і переносилися на грудень місяць.  

Мене звинуватили в тому, що нібито я в порушення закону займаюся підприємницькою діяльністю, хоча в жодних реєстрах це не знаходить підтвердження . Це  є звичайною вигадкою.

Були звинувачення в тому, що я несвоєчасно підписую рішення виконкомів та сесій сільської ради. Ця інформація виходила від працівників апарату  сільської ради, які  приносили мені проекти рішень, які не відповідали регламенту та інструкціям з діловодства.

Усі підстави є надуманими.

Рішення про дострокове припинення повноважень сільського голови прийнято з порушенням чинного законодавства та нормативних документів Оліївської сільської ради, зокрема закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту Оліївської сільської ради.

Так, регламентом сільської ради передбачено, що питання дострокового припинення повноважень сільського голови розглядається постійними комісіями  сільської ради, виконкомом сільради, громадськими організаціями. Однак це питання розглядалося лише на комісії з регламенту та депутатської етики, яка жодних висновків не надала, рішення з цього приводу не приймала, а лише рекомендувала питання дострокового припинення повноважень сільського голови винести на розгляд сесії.

Інтерес до Оліївської ОТГ великий з боку різних кіл. Я не завжди погоджувався з позицією частини депутатів, які хотіли  «додерибанити» земельні ділянки, які ще залишилися. Окремі депутати хотіли керувати бюджетом і заявляли такі речі, які йдуть врозріз із законодавством. Тому з цією позицією не завжди погоджувався.

Мене звинуватили в тому, що протягом року не працює комунальне підприємство «Здобуток». У травні цього року був призначений на посаду директор цього підприємства, який представив мені перелік того, що потрібно придбати для його роботи. Я не міг погодитися з цінами, які пропонувалися. До прикладу, березові  віники мали закуповувати по 75 гривень, косіння на обочинах доріг, на кладовищах – 85 гривень за соту (у Піщанці люди за такі послуги платять 25 гривень). Свою позицію я виклав депутатам.

Рішення вважаю незаконним, а тому маю намір оскаржити його в судовому порядку. Однак на 3 грудня я не отримав ні рішення сесії про припинення моїх повноважень, ні трудову книжку.

Детально читайте в газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» за 7 грудня.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.