Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

МИ ТВОРИМО ІСТОРІЮ, ЯКУ ПИШЕМО РАЗОМ

У кожного з нас протягом життя формуються свої цінності. Це те головне, чому варто себе присвятити, за що треба боротися. Гідність і свобода – це ті цінності, які нероздільно пов’язані із життям людини. Вони лежать в основі моральних ідеалів, принципів, переконань, норм, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. Одним із ключових понять Конституції України є гідність, а свобода –головна людська цінність, фундаментальна складова людського існування.

По всій Україні до Дня Гідності та Свободи відбулось чимало тематичних заходів. За всіма загиблими під час Революції Гідності та за усіх борців за волю України помолились у храмах та вшанували їх пам’ять.
На честь вшанування Революції Гідності – події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому, у Черемошнянській школі було проведено ряд заходів, які об’єднали всю дружну шкільну родину. Всі патріотичні заходи були проведені як спільна молитва за Україну та її Героїв. Учні школи, від першого і до девятого класу, були активними учасниками лінійки мужності «День Гідності та Свободи в Україні». Вони мовою історичних документів, полум’яними рядками поетів та зворушливою музикою пісні розповіли і згадали про неоціненний подвиг героїв. Під час лінійки було переглянуто уривки тематичних відеофільмів з документальними кадрами. Важливим у такий день було вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність і тих, хто  сьогодні жертвує своїм життя за мир і спокій у нашій країні. Учні початкової школи, які виконали флеш-моб «Гідність- це ми!», переконали всіх присутніх, що гідність – це не є просте слово, а значить для кожного з них дуже багато. У День Гідності і Свободи запропоновано всім учасникам нашої зустрічі – і дітям і дорослим –, всім, хто любить нашу країну, пишається нею, написати свої побажання нашій Батьківщині на сердечках й прикріпити їх на карту України. Саме так пройшла акція «Україно, живи!». А заклик заспівати Державний Гімн України, як учасники Революції Гідності на Майдані у 2013-2014рр., став логічним завершенням заходу. Варто зазначити, що спільне виконання Гімну України у стінах рідної школи вже стало традицією для черемошнянських школярів.

день 2
«Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього», – наголосила директор школи Колос Т.С. у своєму виступі.Таїсія Станіславівна розповіла присутнім про події цих років та побажала всім  не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.  
Проведення заходу сприяло згуртуванню школярів, вихованню   у них почуття гордості та єдності.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Пам’ятаймо, що так ми творимо історію, яку пишемо разом.
Слава Україні! Героям слава!

О. ОНИКІЙЧУК,
вчитель історії Черемошнянської ЗОШ I-II ст.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.