Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

НАЙТЕПЛІШІ СЛОВА ПОДЯКИ ІГОРЮ ХОДАКУ

7-го листопада керівники Житомирської районної федерації футболу завітали до мальовничого і затишного Романова, де в центральному офісі компанії «Вівад-09» особисто вручили Подяку ЖРФФ «За допомогу у проведенні районних футбольних змагань і особистий внесок у розвиток і популяризацію футболу в Житомирському районі в 2018 році» генеральному партнеру ЖРФФ, депутату Житомирської облради, меценату, благодійнику та  людині зі щирим серцем Ігорю Євгеновичу ХОДАКУ.

Шановний Ігоре Євгеновичу!

Від усієї багаточисельної футбольної спільноти Житомирського району прийміть нашу найщирішу подяку за всебічну активну підтримку, допомогу і популяризацію футболу в нашому районі. Ми були приємно здивовані, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця!

У народі говорять: добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем спорту не тільки в Житомирському районі, а й в нашій країні в цілому. Завдяки Вашому сприянню, розвиток районного футболу вийшов на якісно новий рівень, і це відзначають як самі футболісти та тренери, так і вболівальники!

Від усього серця бажаю Вам здоров’я, невичерпної енергії, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку, звершення всіх починань та подальших перемог. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам!

З вдячністю та повагою

Володимир РЕШОТКА,

голова Житомирської

районної федерації футболу

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.