Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У Житомирському районі відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

У своєму зверненні до працівників галузі культури Житомирщини напередодні їхнього професійного свята народний депутат України Віктор Развадовський зауважив, що колоритним, органічним поєднанням народних традицій із сучасними мистецькими здобутками завжди славилася наша область – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово.

“Культура творить з людини особистість, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Повноцінне духовне життя народу неможливе без активної діяльності працівників культури і майстрів мистецтв”, – наголосив представник 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу у Верховній Раді України.

А ще парламентарій вручив через свого представника депутата Житомирської районної ради Василя Козела учням Коднянської школи і водночас представникам хореографічного колективу “Сюрприз” плазмовий телевізор.

“Не знаю як для кого, але для мене життя не можливе не лише без води і хліба, а й без української поезії та прози, української пісні, українського танцю… Та ще й у виконанні талановитих артистів нашого Житомирського району. Дуже шкодую, що наразі ми не маємо фінансової змоги максимально допомогти вам продемонструвати ваше зцілююче душі мистецтво на обласному, загальнодержавному і міжнародному рівнях. І це не просто поблажливі слова на вашу адресу з нагоди професійного свята. Це – констатація факту, свідченням на користь якого є і цьогорічні перемоги наших колективів як в Україні, так і за кордоном”, – сказав у своєму виступі у районному будинку культури в с. Cінгури під час урочистого відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

В. Стах передав сердечні вітання та побажання міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту невичерпної творчої енергії й подальших мистецьких злетів артистам району від голови Житомирської районної ради Сергія Крутія та всього депутатського корпусу райради.

5

4-2

Щиросердні слова вдячності на адресу іменинників, побажання добра, відзначення кращих із них грамотами, подяками та подарунками влучно доповнив прекрасний виступ з концертною програмою артистів Радомишльського районного будинку культури, очолюваного лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів Віталієм Домбровським.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.