Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

На Житомирщині відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Герої Базару»

23 листопада розпочнеться Всеукраїнський фестиваль «Герої Базару», який триватиме до 25 листопада.

23 листопада в Житомирі відбудеться історичний диспут за участі істориків-науковців та реконструкторів – «Другий зимовий похід армії УНР – спроба відновлення Української державності». Початок – о 14:00 у Житомирській обласній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича (вул. Новий бульвар, 4).

О 18:00 в Житомирській обласній філармонії (вул. Пушкінська, 26) розпочнеться концерт-реквієм за участі гуртів «Рутенія», «Хорея Козацька», «Широкий Лан».

У неділю, 25 листопада, в с. Базар Народицького району біля Меморіалу памяті Героїв Базару відбудеться віче, молебень та панахида. Окрім цього, в програмі заходу – виступи кобзарів та лірників задля вшанування пам’яті загиблих вояків Армії Української Народної Республіки – учасників ІІ Зимового походу. Початок – об 11:00.

Протягом двох днів фестивалю на його учасників чекають також виставка плакатів військових діячів армії УНР, презентація національно-патріотичної літератури, виставка світлин воїнів російсько-української війни та наданих ними експонатів і покази патріотичного кіно.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.