Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВІДНОВИМО ПОВАГУ ДО КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Партія «Основа», лідером якої є народний депутат України Сергій Тарута, – це партія людей справи, партія економічного зростання України. Вона сформувала і пропонує суспільству програму «Повага – кожному».

 Адже повага – це одна з базових загальнолюдських цінностей, яка стоїть в одному ряді з такими цінностями як життя, свобода і щастя. Одночасно повага – це ключовий принцип будь-якого розвиненого суспільства, без якого не побудувати міцної держави.

Головні принципи поваги, які відстоює партія «Основа», це повага до чесної праці, до української сім’ї, повага до старшого покоління і соціально незахищених верств суспільства, повага прав і свобод кожного громадянина нашої країни.

Як підкреслює Сергій Тарута, людина праці в Україні повинна гідно заробляти і жити.  Зарплати в Україні повинні відповідати рівню доходів в країнах Східної Європи.  Середня місячна зарплата в Україні повинна бути близько 20-25 тис. грн.

Українці навіть на мінімальну зарплату повинні мати можливість не тільки задовільняти свої фізіологічні потреби за нормами Кабінету міністрів і розрахунками Мінсоцполітики – а це 3252 грн. в місяць, а повноцінно жити за хоч би скромними європейськими стандартами. Щоб кожен працюючий українець міг дозволити собі не тільки поїсти «дозволеного» Урядом набору продуктів харчування (так званого «споживчого кошика»), а й спробувати, наприклад, баранини, щоб він мав доступ не тільки до стаціонарних телефонів місцевого зв’язку, а й до  мобільних мереж передачі голосу і цифрових даних, щоб людина праці змогла дозволити собі випити за рік не виділених 60 «міністерських» чашок кави, а хоча б 400 в колі сім’ї.

 Програма партії «Основа» наголошує на тому, що абсолютно всі українські сім’ї повинні відчувати себе впевнено і захищено.  Кожна сім’я повинна мати можливість отримати довгостроковий іпотечний кредит на придбання або будівництво власного житла під 3-4%. Тенденція до зростання тарифів на комунальні послуги повинна бути зупинена, і сукупна вартість послуг не повинна перевищувати 20% доходів сім’ї. 

Необхідно також суттєво збільшити допомогу батькам при народженні дитини, згодом для сімей з дітьми повинні бути передбачені суттєві пільги зі сплати прибуткового податку.

Як зазначається в згаданому документі партії, люди старшого віку і соціально незахищені громадяни повинні відчувати з боку держави реальну, а не формальну турботу про себе.  Середню пенсію необхідно збільшити до 10-12 тис. грн.  На підвищення пенсійного віку має бути накладений мораторій, в подальшому вік може підвищуватися тільки при відповідному збільшенні середньої тривалості життя українців.

Також кожен громадянин повинен бути впевнений, що держава гарантує йому особисту свободу і захистить його від неправомірних дій правопорушників, екстремістів і радикалів. Держава повинна забезпечувати право громадян на свободу думки і слова, на вільне використання рідної мови національних меншин, на свободу отримання інформації без цензури.

На вересневому з’їзді партії у Києві Сергій Тарута заявив: «Ми в партії «Основа» визначаємо для себе завдання повернути повагу до кожної людини. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян – до держави. Але для цього нам треба буде побудувати таку державу, яку поважатимуть».

Партія висунула кандидатом в Президенти України Сергія Таруту тому, що саме він зможе гарантувати повагу кожному громадянину України – від Заходу до Сходу, бо він справжня людина справи – професіонал, промисловець, антикризовий менеджер, людина з бездоганною репутацією, за плечима якого сотні тисяч створених робочих місць, це людина, яка знає, що таке повага, який може знайти компроміс і забезпечити всебічний розвиток нашої країни.

Тож, закликаючи всіх людей справи підтримати Сергія Таруту і повернути країні повагу, партія «Основа» твердо переконана, що тільки тоді Україна запрацює з повагою до кожного з нас особисто, до всього українського народу і української держави.

Прес-служба Житомирської обласної

організації політичної партії «ОСНОВА» 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.