Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Школи Житомирщини отримали чергову допомогу від Віктора Развадовського

Коли відновилося навчання у загальноосвітніх закладах після осінніх канікул, відразу дві приємні несподіванки виявили першокласники низки Нових українських шкіл Житомирщини.

По-перше, дітей класи зустріли новими сучасними партами, придбаними у співфінансуванні за кошти Державного бюджету (90%), за який проголосував і народний депутат України від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський, та за рахунок районної казни (10%), за що віддали свої голоси у Житомирській районній раді і представники команди парламентарія.

По-друге, для того, щоб процес навчання і виховання йшов у ногу з вимогами часу, внаслідок підтримки Віктором Развадовським шкіл і за позабюджетні кошти, яка триває постійно, у відповідь на звернення батьків “першачків” чергові новенькі 40 дюймові телевізори уже надійшли чи найближчим часом будуть передані школам.

сад 2 [1600x1200]

Зокрема, у Садківській ЗОШ І-ІІІ та Черемошненській ЗОШ І-ІІ ступенів таку техніку представник Віктора Развадовського депутат Житомирської районної ради Василь Козел та заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах вручили на першому для першокласників післявідпочинковому уроці. У Садках – під час заняття з фізичного виховання.

– Упродовж семи років, які я маю честь бути директором школи, Віктор Развадовський зарекомендував себе надійним постійним нашим помічником, за що висловлюю йому щирі сердечні слова вдячності та побажання добра, – наголосила керівник Черемошненського загальноосвітнього закладу Таїсія Колос.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.