Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

У Житомирському районі відзначили День працівника соціальної сфери України

2 листопада у Зарічанах, засвідчивши високу оцінку і вдячність працівникам, які щоденною працею проявляють милосердя, надають допомогу та не дозволяють зневіритися у житті людям з інвалідністю, ветеранам війни та праці, учасникам бойових дій, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, дітям-сиротам, багатодітнім сім’ям, батькам-одиночкам, безробітнім та представникам низки інших вразливих соціальних категорій, у Житомирському районі урочисто відзначили День працівника соціальної сфери України.

17

 

З професійним святом фахівців цієї благородної професії, побажавши їм міцного здоров’я, достатку, благополуччя у сім’ях, мирного неба над головою та щасливого довгого віку, привітали начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Вакулюк, Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, голова Районної ради ветеранів Олексій Ковальчук, керівник апарату райдержадміністрації Олена Гречко, заступник голови районної ради Василь Стах, від імені народного депутата України Віктора Развадовського депутат Житомирської районної ради Василь Козел та інші поважні представники Житомирщини.

– Для мене неабияка честь стояти сьогодні перед вами, люди з надзвичайно добрими, міцними та великими серцями. Адже, тільки з таким серцем можна бути чуйним до проблем інших, терпеливо вислуховувати їх скарги на долю, дарувати їм надію на краще майбутнє і безкорисно надавати практичну безцінну допомогу. Навіть тоді, коли у самого далеко не завжди все гаразд. Тож, приєднуючись до усіх добрих і щирих слів на вашу адресу, шановні працівники управління праці та соціального захисту населення і територіального центру соціального обслуговування громадян, від голови Житомирської районної ради Сергія Крутія, від себе та всього депутатського корпусу районного рівня ще бажаю стократного повернення вам того позитиву, який ви продукуєте, – сказав у вітальному слові Василь Стах.

Традиційно головою районної ради Сергієм Крутієм, головою райдержадміністрації Сергієм Микитюком, начальником управління праці та соціального захисту населення Людмилою Вакулюк, директором терцентру соцобслуговування громадян Олександром Мельником та Станишівським сільським головою Юрієм Матвійчуком кращі працівники соціальної сфери району були нагороджені почесними грамотами, подяками та матеріальними подарунками.

16

А задушевною концертною програмою іменинників напередодні професійного свята привітали артисти-таланти районну.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.