Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Людмила ЯНУШЕВИЧ: «ВІРЮ, ЩО ЖИТТЯ В УКРАЇНІ ЗМОЖЕМО ЗМІНИТИ НА КРАЩЕ ТІЛЬКИ РАЗОМ!»

В гостях у газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» Людмила Петрівна ЯНУШЕВИЧ, заступник голови Богунської районної ради, голова Житомирської міської організації ВО «Батьківщина».

Людмила Янушевич народилася 25 травня 1961 року в родині склоробів в смт  Дзержинськ (нині Романів)  на Житомирщині.

Освіта вища, у 1989 році закінчила Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут за спеціальністю «хімічна технологія скла та ситалів», інженер-хімік-технолог.

Трудову діяльність розпочала на Романівському склозаводі, потім переїхала до Житомира, працювала на Житомирському заводі лабораторного скла, на заводі скловиробів.

З 2001 до 2010  року займалася підприємницькою діяльністю.

У 2004 році була активним учасником Помаранчевої революції в команді Юлії Тимошенко. З 2005 року є членом партії ВО «Батьківщина».

У 2010 році була обрана депутатом і головою  Богунської районної  ради в місті Житомирі.

З 2015 року працює заступником голови Богунської районної ради.

Очолює міську партійну організацію ВО «Батьківщина», заступник голови Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», голова Житомирської обласної організації  ВГО «Жінки Батьківщини», голова ГО «Жінки Житомира – добро, благодійність, милосердя».

– Маю активну громадянську позицію і вірю, що життя в Україні можна змінити на краще тільки разом з командою однодумців  за підтримки людей, які вболівають за долю рідної землі, – говорить Людмила Янушевич.

ю2 [1600x1200]

– Нещодавно відбувся брифінг для журналістів голови Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анжеліки Лабунської стосовно підвищення вартості газу для населення. Яку позицію займає у цьому питанні партія «Батькіщина»?   

– Після того, як Кабмін своєю Постановою від 19 жовтня підняв ціни на газ для населення на 23,5%, Житомирська міська партійна організація ВО «Батьківщина», активісти, депутати міської та районних рад міста Житомира  організували флешмоб проти підвищення ціни на газ та тепло.

На майдан Корольова прийшли десятки людей з саморобними плакатами. Поставили намети для збору підписів за  звернення до Президента України, щоб зупинити підвищення ціни на газ для населення бо люди цього не витримають. Міжнародна агенція Bloomberg включила Україну в десятку найбідніших країн світу.

Команда Юлії Тимошенко – єдина, яка відразу після перших підвищень тарифів стала на захист людей.

45075624_753377671675523_8016086588561817600_n [1600x1200]

– Знаю, що Ви підтримуєте волонтерський та благодійний  рух. У яких акціях останнім часом брали участь?

– У жовтні цього року ВГО «Жінки Батьківщини», ГО «Жінки Житомира – добро, благодійність, милосердя» спільно зі студентами-волонтерами Київського університету ім. Бориса Грінченка вдалося зібрати та надати гуманітарну допомогу дітям та дорослим  УВП УТОС та УТОГ. Також допомагали в проведенні Дня Білої тростини.

– Лідером Вашої політичної сили Юлією Тимошенко презентовано  новий курс розвитку України, що скажете про це?

– На сьогоднішній день Юлія Тимошенко – єдиний політик, яка представила чітку програму розвитку України у всіх сферах життя: «Новий економічний курс України», «Нова народна Конституція», «Нова стратегія миру», «Новий аграрний курс»… 

– Як Вам вдається працювати в такому напруженому темпі?

 – Я ж не одна, а з друзями. А вихідні дні і час після робочого дня для чого? Не сидіти ж біля телевізора чи в  комп’ютері, коли навкруги вирує життя.

 А ще люблю подорожувати Україною, знайомитися з історією і людьми. На мою думку, коли подобається те, що робиш,  то час сам тебе знайде…

 – Вам ще вдається писати вірші…

–  Мрію видати збірку. Але це згодом.

Знаю, що Ви маєте багато нагород.

Мені незручно про це говорити, але насправді трохи є, серед найдорожчих для мене –  «Медаль за любов і жертовність до України» та Благословенна грамота Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета. А ще Федерація всесвітнього миру мені вручила сертифікат Посла Миру.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.