Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ДЕНЬ НАУКИ У НОВОГУЙВИНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

25 жовтня у Новогуйвинській гімназії відбулася настановча конференція учнівського наукового товариства «Ерудит», приурочена до Дня науки.

У роботі конференції взяли участь учні, переможці шкільних предметних олімпіад та вчителі гімназії. Також були запрошені гості: Стельникович Сергій Володимирович – доктор історичних наук, доцент кафедри історії України Житомирського державного університету імені Івана Яковича Франка; секретар приймальної комісії Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова  майор Костін Костянтин В’ячеславович та студенти інституту; голова Житомирського осередку Всеукраїнської молодіжної організації «Молоді патріоти», голова Житомирського обласного осередку асоціації молодих донорів України та координатор в області проекту Донор UA, волонтер з травня 2014 року – Магалецький Андрій Михайлович. 

Учні 5-11 класів взяли участь у відбірковому етапі з 16 навчальних дисциплін. За його результатами 2/3 учнів гімназії виконували завдання шкільної олімпіади. Ними було представлено понад 2 тис. робіт.  Учні Новогуйвинської гімназії показали ґрунтовні знання і уміння, застосування їх в нестандартних завданнях. 230 учнів було нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Найбільше дипломів (10, з них 6 дипломів І ступеня) отримала учениця 11-А класу Чернорай Владислава, яка стала найкращою в гімназії. Серед класів найбільшу кількість дипломів одержали: 11-А клас – 35, 8-А – 31, 7-А – 28 дипломів. Всі учні, які отримали дипломи І ступеня, будуть представляти гімназію на ІІ етапі шкільних предметних олімпіад.

26 жовтня у Новогуйвинській гімназії відбулося нагородження переможців шкільних предметних олімпіад учнів молодшої школи. Учні 3 та 4 класів виконували завдання олімпіади з чотирьох навчальних дисциплін. Понад 30 учнів було нагороджено дипломами. Вони влаштували святкове дійство, були представлені хореографічні номери, діти співали та декламували поетичні твори. Не обійшлось і без гостей, на святі були присутні представники Житомирського бронетанкового заводу. Учні, які взяли участь у конкурсі малюнків до 75-річниці ЖБТЗ, отримали подарунки. 

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашій гімназії навчається талановита молодь, яка вплете в національний вінок цвіт свого інтелекту й таланту.

Ірина ГАЛІЦЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.