Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ОЛЕГ ТЯГНИБОК: “ЖИТОМИРЩИНА — ЦЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ”

26 жовтня у Житомирі  в обласній філармонії відбулася зустріч житомирян з лідером ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком, у якій взяли участь голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутат обласної ради Сидір Кізін, заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук та  заступник голови ВО «Свобода», віце-спікер українського парламенту 2012-2014 років Руслан Кошулинський.

IMG_8881

Розпочалася зустріч традиційно з вручення партійних квитків.

Олег Тягнибок сказав, що  вирішив не йти у президенти на наступних виборах весною 2019-го року, ВО ” Свобода” пропонуватиме на пост президента України Руслана Кошулинського.

“Всеукраїнське об`єднання ”Свобода” пропонує усім нашим партнерам – націоналістичним організаціям, політичним партіям, громадським рухам, просто людям, які підтримують націоналістів, розглянути можливість висування єдиним кандидатом у президенти для українців від усіх націоналістів Руслана Кошулинського”, – заявив О. Тягнибок.

За словами О. Тягнибока, ВО «Свобода» й досі лишається найбільш системною партією з найдовнішою історією. Він підкреслив, що партії ВО «Свобода» цього року виповниться 27 років, а на наступних президентських виборах українці матимуть єдиного кандидата від націоналістів.

“У нас підписаний Маніфест між «Свободою» та іншими націоналістичними організаціями, зокрема «Правим сектором», «Національним корпусом», «Конгресом українських націоналістів», «Організацією українських націоналістів» щодо координації наших дій. Наша політична сила – одна з небагатьох, якщо не єдина, є ідеологічною партію. Відповідно, програма, яку ми сповідуємо, не пишеться перед виборами, а була написана 27 років тому”, – підкреслив О. Тягнибок.

Наразі партія ВО «Свобода» має близько 2 тисяч депутатів різних рівнів. всій “Практично у кожній області у нас є депутати місцевих рад, є фракції в 15 обласних радах по Україні, у тому числі – у Києві, у 16 містах – обласних центрах, кілька десятків міських голів”, – сказав свободівець.

Оцінюючи діяльність уряду, лідер ВО “ Свобода” зазначив, що “ чиновники крадуть, влада наскрізь корумпована, а Україною і далі керують олігархи, державний борг зростає, обслуговування його є дорогим, бо відсотки великі”.

Як же вибратися з цієї економічної пастки?

О. Тягнибок:

Не красти те, що вже взяли в борг і не набирати нових боргів. Я вам наведу приклад. Зараз наша влада просить мільярд у Міжнародного валютного фонду. А ви знаєте, що за часи незалежності України, за найскромнішими розрахунками, 154 млрд доларів було вивезено з України і сховано в офшорах? Є законопроект ВО «Свободи», де розписано механізм, як повернути кошти з офшорів назад в Україну. Він є частиною Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, який зареєстрований з 2012 року. Чому його не ухвалюють? Чи не краще 154 млрд доларів почати повертати в Україну, і тоді не треба ні до кого ходити і нікого просити? На переконання О. Тягнибока, після Революції Гідності Україна мала шанс домовитись про списання вказаного державного боргу, однак не використала його.

IMG_8880

 

О. Тягнибок:

Після Революції Гідності ми мали такий позитив у світі, у тому числі, у стосунках зі США, що потрібно було тоді домовитися про списання того боргу. Наприклад, як вони зробили щодо Греції. Чому не домовились? Відповідальність за ті всі позичання хто буде нести? Коли прийде націоналістична влада, всі ті, хто необґрунтовано позичали, відповідатимуть – усі ті перемовники, які їздять до Міжнародного валютного фонду. Нам вони “втирають,”що продати землю, стратегічні підприємства, зменшити пенсії зменшити, підняти тарифи та ціни на газ – це вимоги МВФ. А ви зайдіть на сайт МВФ – там пишуть: «Пропозиції України».

Тобто, основне, що вимагає МВФ, кредитуючи інші держави, – у вас має бути баланс бюджету. Що кажуть наші? «Ми зробимо бездефіцитний бюджет». МВФ питає «як»? «А ми продамо землю і стільки-то грошей отримаємо від її цього». МВФ каже: «Хочете, продавайте. Головне, щоб був баланс». А ми ціни на газ підвищимо для населення! Та нема питань, ось ваші розрахунки, хай буде.Тобто, ще раз наголошую, це не МВФ нам умови ставить, це влада не бачить далі своєї кишені.

Як прозвучало на зустрічі, ВО «Свобода» – не проти приватної власності на землю, але виступає проти того, щоб, по-перше, взагалі щось продавати в Україні під час війни, “бо і відповідний інвестор під час війни не прийде, і все знецінено, ніхто не захоче купувати щось, поки тут йдуть військові дії і невідомо, чим все завершиться”.

Водночас ВО «Свобода» виступає за те, щоб земля сільськогосподарського призначення, якої, за даними О. Тягнибока, в Україні залишилося лише 26%, не була об’єктом купівлі-продажу, а повинна залишатися у власності громади.

О. Тягнибок:

Земля, яка була розпайована після розвалу колгоспів, паї, які люди отримували у свою приватну власність, вона повинна трактуватися, як власність селян, але цю землю можна буде продати, у нашому баченні, лише державі в особі Державного земельного банку, і то після того, коли буде проведена оцінка землі, скільки вона насправді коштує. Тому що зараз українську землю скуповують в 100 разів дешевше, ніж, наприклад, у Німеччині чи Франції. А наша земля є набагато родючішою. Має бути чіткий закон, де розписано по регіонам: Полісся – стільки-то коштує, Поділля – стільки, на Слобожанщині – стільки-то. І за фіксованою ціною не іноземцям, не особам без громадянства, а тільки державі. Присадибну земельну ділянку люди можуть продавати будь-кому. А ті 26% земель сільськогосподарського призначення держава повинна здавати у довгострокову оренду, наприклад, на 49 років, з правом родинної спадщини. Так як і в Німеччині, де держава є власником землі. Але і в оренду там вам просто так цю землю не дасть. Ви маєте скласти іспит перед державою на знання агронома, потім раз на півроку до вас приїжджає інспектор, який дивиться, що ви на тій землі посадили. І якщо щось не так, мало того, що у вас заберуть ту землю, вас ще й оштрафують на величезну суму.

Окремо політик зупинився на питаннях продажу державних підприємств:

“Ви знаєте, що за час Незалежності України було продано 29 тисяч підприємств? Їх навмисно доводили до банкрутства, потім за копійки чи через підставних людей, продавали. За логікою, ми вже мали в раю жити, але насправді викуплені підприємства здали на металолом, “зняли касу” – і все”, – зауважив політик.

IMG_8878

Руслан Кошулинський розповів про свій політичний шлях і роботу в парламенті, а також про те, яке поняття він вкладає у слово “ націоналізм” і кого вважає справжніми націоналістами.Націоналісти – це освічені сучасні люди, з сучасним бачення, які мають ідеологію любові до свого, не заперечуючи право інших”, – зазначив Р. Кошулинський.

За словами Сидора Кізіна, житомиряни виявили великий інтерес до зустрічі з О. Тягнибоком. “ Тут були не тільки свободівці і наші прихильники, тут були люди, які усвідомлюють себе державниками і стоять на таких позиціях. З’являється великий оптимізм  у майбутнє України», – зазначив С. Кізін.

Олег Тягнибок підкреслив, що “кандидатура Русланеа Кошулинського на посаду президента України буде сприйматися не тільки у націоналістичному середовищі, він зможе об”єднати навколо себе тих, хто за Україну”.

Житомирщину О. Тягнибок назвав “ серцем України”.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.