Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

НА КОЛЕГІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ РДА

26 жовтня відбулася колегія Житомирської райдержадміністрації, яку провів голова РДА Сергій Микитюк за участі голови Житомирської районної ради Сергія Крутія.

IMG_8864 [1600x1200]Про результати діяльності робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення за 9 місяців 2018 року доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Вакулюк. Вона відзначила, що впродовж цього часу було проведено 26 засідань та обстежено стан дотримання норм трудового законодавства 291 об’єкта  підприємницької діяльності, у результаті чого було легалізовано працю 186 осіб, з яких 143 було залучено до державної реєстрації.

Голова РДА Сергій Микитюк зауважив, що сільські ради повинні бути зацікавлені в тому, щоб на їхніх територіях працювали належним чином оформлені працівники, адже від цього залежить надходження податків до місцевих бюджетів. А тому саме сільські ради повинні мати повну інформацію щодо діяльності підприємств на території сільради.

За рахунок коштів державного, обласного, районного та місцевих бюджетів у цьому році було оздоровлено понад три тисячі дітей з Житомирського району, на що використано майже 2,7 млн грн. Тобто майже 50% дітей району змогли відпочити та оздоровитися. Порівняно з минулим роком на ці потреби було використано на мільйон гривень більше, зазначив голова РДА С. Микитюк.

З бюджетів сільських та селищної ради було використано на оздоровлення 117 дітей пільгових категорій 480, 1 тис. грн., про це повідомила головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  І. Менська.

З питання організації щодо  сповіщення та призову громадян на строкову військову службу у Збройних Силах України у жовтні-грудні 2018 року виступив головний спеціаліст з питань режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації  Володимир Загоровський. Житомирському району визначено призвати до навчальних центрів 36 осіб, 14 вже служить у військах.

Однак,  як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника  військового комісара Житомирського ОМВК  Сергій Лазаренко, існують проблеми щодо вручення повісток  призовникам, а тому в  цьому питанні мають сприяти у сільських радах.

Завідуюча юридичного сектору апарату райдержадміністрації К. Мельник доповіла про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 23.05. 2018 року №265 «Про внесення змін до діючих договорів оренди нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв). За результатами проведеної роботи було встановлено, що Житомирська РДА є стороною у 51 договорі оренди невитребуваних земельних паїв. Орендарям були направлені листи-повідомлення щодо укладення додаткових угод до діючих договорів із підвищенням орендної ставки на 8%, це дасть змогу збільшити надходження до бюджету у 2 рази. Наразі підписано та зареєстровано 18 додаткових угод. Дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок власників земельних паїв в натурі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Житомирського району за межами населених пунктів за особистими зверненнями отримало 19 орендарів. 33 орендарі отримали додаткові угоди, однак ще не здійснили реєстрації в сільських радах.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.