Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У Житомирі відбулась презентація можливостей дуальної освіти в ІТ

22 жовтня  в Житомирському технологічному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулась презентація можливостей дуальної освіти в ІТ.

Зустріч із студентами та викладачами закладу пройшла за участі представників ІТ-компаній, технологічного університету, Агенції регіонального розвитку Житомирської області та депутата облради Сидора Кізіна.

Під час презентації в коледжі (4) [1600x1200]

Нині одними з найпрофесійніших у світі визнають саме українських ІТ-розробників.

Дуальна освіта – це можливість поєднання студентом навчання у виші і роботи в компанії. Для європейського суспільства дуальна освіта – давно не ноу-хау. Ця ідея набула розвитку в Німеччині ще в 70-х роках минулого століття. Згодом ініціативу запозичили Канада, Австрія, Швейцарія та низка інших країн, де принципи дуальної освіти успішно реалізуються й сьогодні.

«Розвиток українського ІТ-сектору – це, в першу чергу, шанс зупинити чи, принаймні, зменшити відтік найталановитішої молоді за кордон і тим самим кадрово посилити вітчизняні IT-компанії.

Компанії зможуть отримати перспективний продукт, а держава – нові надходження до бюджету.

Серед вас є люди, котрі в майбутньому напишуть програми, які користуватимуться попитом, є майбутні мільйонери, які тут, на Житомирщині, зароблять своїм мозком більше коштів, ніж руками. Але для цього потрібно докласти неабияких зусиль, і починати варто вже зараз», – зазначив  Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.