Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

НА ПОКРОВУ В ОЗЕРНОМУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛИЩА

14 жовтня, у День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки та заступниці українців часів козацької доби у  Озерне, де дислокується низка найкращих військових частин ЗСУ, турніром з міні-футболу, “козацькими змаганнями” військовослужбовцями, їх показовими виступами з рукопашного бою та ведення спеціальних операцій, організацією ігрових атракціонів, шоу мильних кульок для дітей, безпрограшної благодійної лотереї, роботою виїзної торгівлі, пригощанням учасників заходу козацьким кулішем, ухою, салом, іншими смачними стравами української кухні, патріотичним концертом та вогняним шоу славно відзначили День селища.

Найщиріші вітання, слова вдячності та побажання міцного здоров’я, добробуту, сімейного благополуччя, віри у краще прийдешнє, незламного духу, гарного настрою, людської вдячності, найперше захисникам України, якнайшвидшого переможного миру побажали жителям та гостям Озерного Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко, учасник бойових дій, народний депутат України Віктор Развадовський, командир в/ч А1435 (бригади тактичної авіації) полковник Олексій Захарчук, директор Озерненської гімназії Анатолій Власюк, настоятель Храму Мефодія і Кирила отець Дмитрій та багато інших відомих людей.

IMGP6580

Так, від депутатського корпусу районного рівня, голови Житомирської районної ради Сергія Крутія з вітальним словом під час урочистої частини святкування виступив заступник голови районної ради Василь Стах, який запевнив жителів Озерного, що керівництву району відомі побутові проблеми містечка і над їх вирішенням працюють. Для цього за сприяння Віктора Развадовського нещодавно було організовано зустрічі з керівником Генштабу ЗСУ Віктором Муженком, Міністром оборони України Степаном Півтораком. Уже навіть підписано Протокол про наміри уповноваженими представниками військових відомств, районної влади та Новогуйвинської селищної ради. Немало, як було сказано, робиться районною владою і для підтримки військових частин, у тому числі розташованих на території Озерного. Зокрема, і найближчої сесії районної ради для однієї з них планується виділення чергових коштів – понад 100 тис. грн. А ще за сумлінне виконання завдань щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України Василь Стах вручив Подяки Житомирської районної ради командиру військової частини А1724 підполковнику Валентину Стаховському та ветерану військової служби полковнику запасу Андрію Жданову.

IMGP6724

 

IMGP6515

 

IMGP6555-3

IMGP6738

Для проведення на належному рівні масових заходів і патріотичного виховання особового складу в/ч А1435 депутат Житомирської районної ради Василь Козел передав від народного обранця Віктора Развадовського командиру бригади тактичної авіації Олексію Захарчуку радіо- та активну акустичну системи.

Підтримав напередодні цих свят представник 67 Чуднівського мажоритарного виборчого округу В. Развадовський і земляків-військовослужбовців, які зараз задіяні в ООС поблизу Бахмута Донецької області, виділивши їм фінансову допомогу для придбання інвентаря, який допоможе безпечніше та оперативніше забезпечувати захищений радіозв’язок між бойовими військовими підрозділами України, за що захисники незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини висловлюють Віктору Развадовському слова щирої вдячності.

Посвячені ж у козачата юні мешканці села Бистрі Станишівської ОТГ отримали від свого народного депутата наручні годинники.

З добрим словом та очікуваними подарунками побували представники команди Віктора Развадовського і в інших населених пунктах Житомирщини. У тому числі у Токовичах – населеному пункті, відомому збудованою у 1791 році церквою Святої Трійці.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.