Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Житомирському бронетанковому заводу – 75!

Державне підприємство “Житомирський бронетанковий завод” відзначило 75-річчя свого заснування. Урочисте зібрання відбулося напередодні Покрови у Новогуйвинському будинку культури.

dav

Привітати з ювілейною датою майже 700 працівників висококваліфікованого колективу сучасного провідного стабільного підприємства з виготовлення, глибокої модернізації, капітального ремонту бойової і спеціальної техніки для Збройних Сил України та 23 країн світу, очолюваного Ігорем Пшенічним, прибуло багато гостей.

Десятки працівників і ветеранів ДП “Житомирський бронетанковий завод” цього дня за сумлінну, професійну й важливу для обороноздатності нашої Батьківщини працю були відзначені грамотами, подяками та подарунками центральних і місцевих органів виконавчої влади, Держаного концерну “Укроборонпром”, органів місцевого самоврядування, профспілок та керівництва підприємства.

– Цьогоріч в історії Державного підприємства “Житомирський бронетанковий завод” окрім заявленої ювілейної 75-річної є ще одна важлива дата – 70 років з моменту початку випуску продукції підприємства на теперішньому місці дислокації. Завод не лише виявився головною передумовою виникнення селища міського типу Новогуйвинське, є для Житомирського району бюджетоутворюючим, а й випускає, паралельно з військовими, вироби цивільного призначення: агрегати дробіння та переробки каміння, вітро- і теплогенератори, плуги для лісового господарства – всього біля 250 видів товарів народного господарства, – зауважив заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, побажавши іменинникам від голови Житомирської районної ради Сергія Крутія, себе та всього районного депутатського корпусу міцного здоров’я, добробуту, щастя, реалізації мрій, святкового настрою та щоб якнайшвидше настав той час, коли бойова техніка буде затребуваною тільки під час навчань на військових полігонах.

Учасник бойових дій, народний депутат України від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський разом із щирими вітаннями, побажаннями добра та словами вдячності за важливу для національної безпеки України працю подарував колективу підприємства ікону Покрови Пресвятої Богородиці.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.