Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ПОКРОВОЮ!

Житомирська районна рада та Житомирська райдержадміністрація щиро вітають захисників нашої держави та всіх жителів Житомирського району із Днем козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці!

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі. Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів  нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність та свободу нашої держави.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під свій захист усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини і на нашій рідній Україні нарешті запанували мир та злагода!

Бажаємо нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу.

З повагою

Голова Житомирської                                                Голова Житомирської

районної ради                                                                райдержадміністрації

С. Г. Крутій                                                                       С. М. Микитюк

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.