Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У Житомирі презентували фільм «Позивний “Бандерас”

Сьогодні у Житомирі в кінотеатрі «Україна» пройшла перезентація фільму «Позивний ʺБандерасʺ.

Перед презентацією фільму в  кінотеатрі відбулася прес-конференція за участі режисера-постановника Зази Буадзе, продюсера Сергія Баранова та акторів Юлії Чепурко й Олега Шульги, а також очільника Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутата обласної ради Сидора Кізіна.

Відповідаючи на запитання журналістів, учасники прес-конференції розповіли про сам фільм, про його основну ідею, а також про те, як його знімали. Перед цим стрічку презентували у столиці.

“Не все ж Києву мати найцікавіше, тож сьогодні привезли цей фільм для показу у Житомирі, до речі, продюсер фільму — наш земляк”, – зазначив С. Кізін.

Виконавці головних ролей фільму поділилися з журналістами враженнями від зйомок цієї стрічки та запросили житомирян переглянути її.

Нагадаємо, події фільму відбуваються восени 2014 на сході України. Група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока.

Проект фільму став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав 19 млн 565 тис. грн. державного фінансування (50 % від загальної вартості виробництва стрічки). Режисером картини став Заза Буадзе, який працював над стрічкою «Червоний», продюсером виступив Сергій Баранов. Сценарій написано Сергієм Дзюбою спільно із Артемієм Кірсановим за мотивами щоденників нацгвардійця Сергія Башкова з позивним “Індіанець” та розповідей воїнів.

У зйомках, які відбувались на Херсонщині та Одещині, була задіяна справжня військова техніка, яку надало Міністерство оборони України. Напередодні початку знімального періоду акторський склад фільму пройшов інтенсивну підготовку під керівництвом досвідчених військових інструкторів на одному з полігонів неподалік Кропивницького.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.