Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

КОЛИ РОЗВИДНИТЬСЯ У ГАРАЖНОМУ КООПЕРАТИВІ «СВІТАНОК»?

Нагадуємо читачам, що газета «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» 30 березня 2018 року повідомляла про те, що 3 березня 2018 року до медичних установ м. Житомира почали звертатися люди, які напередодні ввечері були отруєні газом та скаржилися на пекучий біль в горлі, легенях, очах, різке погіршення зору, підвищений артеріальний тиск, нудоту та головний біль. Що стало причиною отруєння, з’ясувалося пізніше. А саме: в міській громадській організації «Гаражний кооператив «Світанок» (м. Житомир, пров. 4-й Вільський, 30) 2 березня мали відбутися збори, що їх скликало правління на чолі з головою Добровольським А. С. Однак замість зібрання, на якому мали говорити про зловживання правління, члени кооперативу отримали «газову атаку», яку організували «тітушки» під керівництвом Добровольського А. С.  В результаті цього багато людей були отруєні невідомим газом. 

30. 03 2108 року були проведені загальні збори міської громадської організації “Гаражний кооператив “Світанок” біля будинку правління, так як керівник Добровольський А. С. зачинив приміщення кооперативу, сказав, що там відбувається ремонт, та відключив електропостачання адмінбудинку. Члени кооперативу встановили прилад електропостачання для звукового супроводження зборів. Збори відбулися. Колишньому складу правління була висловлена недовіра, а Добровольського А. С. усунули від виконання обов’язків керівника. Було обрано новий склад правління на чолі з Заломським А. В.

Здавалося, що у кооперативі почнуть наводити лад…

10.04.2018 року була спроба примусити Добровольського А. С. передати справи організації новому керівництву, але він нібито знепритомнів і впав на землю. Коли приїхала «швидка», йому запропонували ноші, однак він відмовився і без сторонньої допомоги чкурнув в машину швидкої допомоги, яка повезла його в невідомому напрямку.

Комісія гаражного кооперативу 10.04.2018 року встановила, що за керівництва Добровольського А. С. зникли матеріальні цінності, документи, трудові книжки працівників, печатка міської громадської організації «Гаражний кооператив «Світанок». Після цього, як стверджували свідки, Добровольський А. С., щоб уникнути відповідальності,  на деякий час виїхав за кордон України.

Стосовно  МГО «ГК «Світанок» та членів кооперативу був скоєний злочин, який кваліфікується за ст. 185 КК України – «крадіжка». 

Пройшов певний час в діяльності «старого-нового» правління на чолі з Заломським А. В. З’ясувалося, що з квітня 2018 року він до роботи не приступив, справи від свого попередника не прийняв, з’являється на роботі тільки для зустрічі з колишнім головою кооперативу  Добровольським А. С., з яким  щось там собі вирішує.

Приміщення для проведення зборів МГО «ГК «Світанок» так і не ремонтується з березня 2018 року.

Інтриги довкола діяльності «Світанку» допомагає «плести» колишній військовий комісар Житомирського району пан Житомирський Д. В, якого, напевно, пам’ятають жителі Житомирського району за його «заслуги».

Нині він намагається керувати МГО «ГК «Світанок» замість Заломського А. В. та від його імені.

У кооперативі утворилося двовладдя: Житомирський – Заломський. Діє два правління, два керівника, два бухгалтера. Є два рахунки в банках, внески готівкою приймають у двох місцях. Така собі організована кооперативна анархія.

21 вересня правління звільнило Заломського А. В. та прийняло на роботу виконавчим директором Славінського І. І., об’єднало рахунки до проведення позачергових звітно-виборчих зборів. Але налагодження діяльності  в кооперативі не сподобалося пану Житомирському Д. В. 25 вересня він підбурив окремих членів правління відмовитись від свого голосування від 21 вересня про об’єднання сил та засобів членів кооперативу.

1 жовтня правління МГО «ГК «Світанок під керівництвом Житомирського Д. В, який усунув Заломського А. В. від головування, прийняло неправомірне рішення провести звітно-виборчі збори 27 жовтня без звіту голови правління Заломського А. В. про роботу та використані кошти з квітня 2018 року та без звіту голови ревізійної комісії Міщука С. П. про роботу та перевірки господарсько-фінансової діяльності  МГО «ГК «Світанок» з 2016 року.

Про березневу «газову атаку» на території гаражного кооперативу та сумнівну діяльність Добровольського А. С. чомусь намагаються не згадувати. Без сумніву, Заломський А. В. та Житомирський Д. В. мають певні домовленості з колишнім керівником Добровольським А. С., щоб інформація про його діяльність не стала відомою членам кооперативу  і не потрапила до правоохоронних органів.    

Стало відомо, що колишній військовий комісар Житомирський Д. В. про всяк випадок написав заяву про своє звільнення, щоб у разі небезпеки була змога відхреститися від Заломського А. В. та його справ, якими можуть зацікавитися правоохоронці. 

А що ж мають працівники МГО «ГК «Світанок», коли пани борються за владу та грошові потоки?

Заробітна плата  працівникам кооперативу протягом 5-6 місяців не виплачується. Вони вимушені були звернутися до інспекції праці та до правоохоронних органів щодо невиплати їм заробітної плати.

світ 2 [1600x1200]

Під час написання статті стало відомо, що в МГО «ГК «Світанок» було скоєно ряд злочинів.

Яких?

Хто до них причетний?  

Як кажуть: далі буде

М. Г. БОНДАРЧУК,

член МГО «Гаражний кооператив «Світанок»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.