Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У КОДНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ

На початку жовтня відбулося відкриття шкільної їдальні в Коднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів на 90 посадочних місць. Тепер діти мають змогу своєчасно отримувати гаряче харчування в комфортних умовах.

Директор школи Василь Тихонович Максимчук висловив щирі слова подяки від учнівського, батьківського та педагогічного колективів Житомирській районній державній адміністрації, відділу освіти РДА, Коднянській сільській раді за сприяння й допомогу щодо виділення коштів на облаштування їдальні.

Окремі слова вдячності прозвучали на адресу депутата Житомирської районної ради О. О. Баранюка, директора ПП «Миролюбівське» В. І. Швеця, депутата Житомирської обласної ради,  мецената І. Є. Ходака, випускника Коднянської школи  О. Сіденка, директора ТОВ «ВАЙТВУД”  В. М. Ходаківського та батьків учнів.

Крім того, подякували технічному персоналу школи, а саме В. В. Огородніку та К. В. Чудновець, працею яких вдалося втілити задум в життя.

– З відкриттям їдальні в школі створено всі належні умови для якісного харчування дітей. Щиро радію, що добру справу завершено. Це наша турбота про здоров’я наших дітей, – зазначив директор школи В. Максимчук.

кодня 1 [1600x1200]

Учні з щирими посмішками вперше переступили поріг шкільної їдальні, сіли за нові столи і з апетитом смакували свій перший шкільний обід.

Облаштування їдальні відбулося в результаті реконструкції шкільного приміщення, в якому тривалий час знаходилося поштове відділення с. Кодня. Реконструкцію шкільної їдальні було розпочато в  червні 2018 року та завершено в стислі терміни вже у вересні  завдяки ініціативі адміністрації школи.

                                               Анастасія МЕЛЬНИЧУК,   

                                                 учениця 9-го класу

Коднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.