Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Березівці – 331 рік!

Першого суботнього жовтневого сонячного дня до Березівки (що неподалік Житомира) розділити радість з місцевими жителями 331-ї річниці Дня села прибули представник народного депутата України депутат Житомирської районної ради Василь Козел, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, художниця та поетеса Ольга Муженко, гурти “Коднянські панянки” і “Музики” (БК с. Черемошне), юна володарка прекрасного голосу Марина Ткачук, театр ростових Ляльок (с.Садки) та багато інших гостей.

За доброю традицією найкращих мешканців Березівки було відзначено грамотами і подяками керівництва району та місцевої сільської ради. Слова вдячності, пам’ятні подарунки та музичні вітання дісталися наймолодшим і найстаршим жителям села, сімейним парам, які зустріли цьогоріч срібні і золоті шлюбні дати, гравцям ФК “Лісник”, які вибороли срібні медалі у першій і вихід у вищу лігу району, захисникам територіальної цілісності і незалежності України та переможцям низки номінацій.

свято 13 [1600x1200]

свято 14 [1600x1200]

свято 17 [1600x1200]

У відповідь на звернення Березівського сільського голови Сергія Чернухи представник народного депутата України Василь Козел пообіцяв допомогу з вишуканням коштів сільській раді для придбання мультимедійного проектора для подальшої популяризації української культури на селі – демонстрації сучасних вітчизняних документальних та художніх фільмів тощо. До слова, у минулому році Василь Козел допоміг Березівському клубу з придбанням новеньких стільців.

свято 15 [1600x1200]

Щирі слова вітання, побажання щастя – міцного здоров’я, мирного неба, достатку, любові, гарного настрою, – і запевнення подальшої плідної співпраці жителям села-іменинника від голови Житомирської районної ради Сергія Крутія, себе та всього депутатського корпусу районного рівня висловив Василь Стах.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.