Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Андрій Парубій і Віктор Развадовський надіслали вітання з нагоди 90-річчя Житомирського агротехнічного коледжу

Святкування ювілейної дати очолюваний кандидатом економічних наук Миколою Тимошенком навчальний заклад зі світлини корпусами, просторими аудиторіями, навчальними майстернями, теплицями, комп’ютерними класами, гуртожитками, досить потужним навчально-викладацьким складом та майже двохтисячним згуртованим студентським колективом розпочав висадженням нових іменних саджанців на “Алеї слави”.

 25

Затим відбулося відкриття меморіальної дошки, присвяченої заснуванню у 1928 році Крошенської садово-огородньої профшколи, та пам’ятної стели, приуроченої до 90-річчя Житомирського агротехнічного коледжу, на якій викарбувані символи вітчизняного науково-технічного прогресу – зображення першого українського трактора і сучасного комбайна “Скіф”.

Паралельно функціонували виставки експозицій з квітів та робіт народної творчості “На рушниковому крилі”.

Урочиста частина свята розпочалася підняттям Державного прапора України, прапора коледжу та відкриттям фонтану Знань.

Знаменна дата не пройшла повз увагу десятків поважних людей не лише Житомирщини, а й України.

Науковцям, педагогам, студентам, випускникам та ветеранам вищого навчального закладу-ювіляра міцного здоров’я, мирного неба, впевненості у своїх силах, щасливої і щедрої долі, подальших творчих успіхів і найвищих професійних досягнень, добробуту та нескінченних років радісного і плодотворного життя побажали Голова Верховної Ради Андрій Парубій та народний депутат України від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський.

“Більше двадцяти п’яти тисяч випускників, які за дев’яносто років вийшли з дверей коледжу, віддано працюють не лише на благо України, а й усього світу, виконують важливі державні завдання. Кращі випускники вашого закладу творили історію нашої країни і як відомі особистості закарбувалися на її сторінках. Багаторічна натхненна праця вашого колективу заслужено має високу оцінку в суспільстві”, – наголосив у вітанні Андрій Парубій, засвідчивши власну упевненість у тому, що з кожним наступним роком Житомирський агротехнічний коледж буде розвивати та зміцнювати свій потенціал для нових вагомих освітянських здобутків.

“Нехай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність і порядність, у серці – добро і тепло від людської вдячності!” – побажав представникам трудового і студентського колективів навчального закладу Віктор Развадовський, зауваживши при цьому, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадською позицією здатна належним чином розвинути економічний та інтелектуальний потенціал України, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє нашої Батьківщини.

Окрім щирих вітань та добрих побажань, з нагоди такої події представник законотворчого органу країни від Житомирщини подарував ювілярам сучасний портативний комп’ютер “DELL”.

27

Від депутатського корпусу, голови Житомирської районної ради Сергія Крутія повагу і шану працівникам і студентам коледжу за зусилля, спрямовані на професійне вдосконалення, пошук новаторських ідей, налагодження плідних творчих комунікацій висловили заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах та заступник голови постійної депутатської комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Житомирської районної ради Василь Козел. А ще депутати побажали іменинникам, щоб їх кожен день перебування у безкрайньому освітньому морі відкривав для них нові острови досягнень, звершень та здобутків.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.