Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ШКОЛА – ЦЕ ОСОБЛИВИЙ «ОСТРІВ»

Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – це школа, яка має цікаву історію, давні традиції, славних випускників. Приміщення школи збудоване ще в далекому  1911 році німцем  Йоганом  Арндтом, який був членом Державної  думи. Сучасна школа й нині залишається освітнім і культурним центром в окрузі. Тут працює висококваліфікований дружний колектив.

З роками у школі склалися педагогічні династії (Савіцький С. П., Заброцька Н. Б, Забродська А. С., Фисюк Н. К.). Для багатьох педагогів –  це єдине в їхньому житті місце роботи, неважливо, чи це місцеві вчителі, чи ті, хто доїжджає з міста (Жеребчук М. В., Жуковська Л. С., Захарова Т. А., Ништун О. І., Божок В. А.). А це, звичайно, добре бо педагоги  знають сім’ї дітей, їхні проблеми. Приємно й те, що в колектив приходять молоді педагоги. Серед них є і наші випускники ( Сак Ю. А., Подвисоцька І. В., Березовський І. М.). Радує душу, коли бачиш, як працюють молоді педагоги, як готуються до уроків, як знаходять порозуміння з учнями Меєр В. М., Герасимчук О. С. Кожен педагог розуміє, що працювати будь-як не можна, бо сьогодні школа вимагає  від учителя компетентності, глибокого знання предмета, вміння донести знання до учнів, щоб їх могли вони застосувати практично, а випускники з цим багажем впевнено вступали до ВНЗ.

Результатом праці вчителя є випускник  з високим рівнем загальної культури, з чітким самовизначенням, з високим рівнем національної свідомості, морально стійкий, упевнений у собі, готовий вчитися, випускник з глибокими знаннями. Наші випускники  вступають до ВНЗ України в основному на державну форму навчання. Учні школи – призери обласних і районних предметних олімпіад, МАН, конкурсів. Школа займає друге  місце серед шкіл району в загальному рейтингу.  

Школа  – це особливий острів. Тут вирує своє життя. Це не тільки  цікаві уроки, а й організоване дозвілля учнів. Саме під час позакласної роботи в учнів формуються організаторські здібності, кожен з них може себе проявити в певній діяльності: в музиці, живописі, паперопластиці, бісероплетінні, квілінгу, випалюванні і випилюванні, в спорті.

Керує цим процесом кожен класовод і класний керівник, педагог-організатор  Григорчук І. О., вчитель музики Дем’янчук А. А., вчитель фізкультури Веселовська В .В.

Окреме місце в роботі школи посідає екскурсійна робота. Подорожуючи місцями рідної Житомирщини і всієї України, учні знайомляться з історичними визначними місцями, з архітектурою, з різними видами мистецтва, з ландшафтом. Організаторами екскурсійної роботи є Фисюк Н. К. та Іщук С. В.

Життя школи сьогодні не може обійтися без допомоги спонсорів, батьків і просто небайдужих людей. Участь в олімпіадах, МАН і конкурсах неможлива і без батьківської допомоги. Фінансову сторону в організації поїздок взяли на себе батьки учнів школи. З їхньою допомогою  і було проведено ремонт класних кімнат, школи до нового навчального року.

Велику допомогу надають школі спонсори: Башинська Г. А., Лізунова Н .М., Макарчук П. М.

Особливу вдячність педколектив школи та батьки учнів висловлюють депутату Житомирської  районної ради, лісничому Березівського лісництва Станіславову  О. В. За кошти, виділені Олександром Володимировичем, було обладнано медичний кабінет школи  (медичні ваги з ростоміром, тонометр, рукомийник).

Березівка 5 [1600x1200]

Приємно, що у дні свят адміністрація Березівського лісництва приходить у школу з подарунками для учнів. Так було цьогоріч першого вересня.

Учні школи  під керівництвом педагога-організатора Григорчук І. О. привітали працівників лісу з їхнім професійним святом. Така співпраця школи і лісництва існує впродовж багатьох років.

Добре слово хочеться сказати і про колишнього випускника школи, нині приватного підприємця Гацького О. О. Він безвідмовно відгукується на наші прохання щодо організації перевезень учнів, виділив кошти на заміну вікон, закупив футбольні та волейбольні м’ячі. У медкабінет придбав стіл і стілець.

Школа – це єдиний організм, в якому задіяні педагоги, батьки, громадськість, і, звичайно, учні.

У переддень професійного свята – Дня вчителя –  слова вдячності за нелегку вчительську працю висловлюємо усім учителям, а також учителям-ветеранам: Приймаку А. М. – колишньому директору школи, вчителю математики, Мороз А. А. – вчителю української мови і літератури, Ганюк Р. У., Ковтун К. І. – вчителям початкових класів, Федотовій А. В., Жуковській Л. С. – вчителям математики, Заброцькій Н. Б. – вчителю німецької мови.

Хай святиться ім’я Ваше, Вчителю,

Що засіяв у душі дитячі добірне зерно!

Хай Господь за труди Вам віддячить сторицею

На здоров’я, на щастя, любов і добро.

М. ЖЕРЕБЧУК,

заступник директора

з виховної роботи

Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.