Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ДЕПУТАТСЬКА ГРУПА «ЗА НАРОД!» ЗАБЕЗПЕЧУЄ РОЗВИТОК І ДОБРОБУТ ОЛІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Оліївська громада розвивається стрімкими темпами завдяки ініціативності депутатської групи «За народ!» та плідній співпраці з керівництвом і апаратом ОТГ. Цю громаду називають брамою Житомира, його обличчям. І така висока назва зобов’язує тримати високу планку.

Їдучи з Житомира на Коростень чи Новоград-Волинський, можна пересвідчитися, як на території Оліївської ОТГ освітлюються вулиці, ремонтуються дороги, встановлюються дитячі майданчики. Незабаром тут будуть і сучасні міні-футбольні поля, спортивні майданчики, центри дозвілля.

Зокрема, проведено освітлення в Довжику та Піщанці, закінчено проект по освітленню сіл Троковичі та Некраші. Проводиться благоустрій населених пунктів, зокрема, і такий важливий благоустрій кладовищ. Також уже проведено ремонт сільського клубу в селі Некраші, заплановано ремонт будинку культури в селі Троковичі, інших закладів. Ведеться робота щодо ремонту лікарської амбулаторії в селі Троковичах, підтримки інших об’єктів сфери медицини, освіти, культури.

Передбачено встановлення у населених пунктах відеонагляду за всіма об’єктами соціальної сфери. Прийнято рішення про розробку генерального плану населених пунктів громади. Готується велика програма на наступний рік щодо будівництва дитячого опорного садочка, опорної школи, центру громадського призначення, осередків дозвілля.

Розроблена програма по розчищенню водойм у селах Світин та Оліївка.

Також розроблено документацію на огородження вулиці Звягельської в мікрорайоні Крошня, освітлення вулиці Садової біля заводу  «Кромберг енд Шуберт».

Депутатська група «За народ!»  створює всі умови для комфортної роботи бюджетоутворюючого підприємства громади, яким є завод «Кромберг». Це – і створення гарних доріг біля заводу, їх освітлення; виділення за сприяння групи «За народ!»  й інших депутатів та голови ОТГ, земельної ділянки під зведення автомобільної стоянки, яка є надзвичайно потрібною. Адже сьогодні немає спеціального місця, де мають стояти великі вантажні автомобілі, які возять продукцію заводу. У свою чергу, підприємство як представник соціально відповідального бізнесу не тільки наповнює бюджет, а й  надає велику підтримку громаді. Зокрема, і що стосується розвитку молодого покоління. Завдяки особистій підтримці фінансового директора заводу «Кромберг енд Шуберт»  Олександра Шаварського та його команди, діти, молодь разом з родинами мають змогу відвідувати визначні місця нашої країни. Щоразу під час таких екскурсій проводиться велика виховна робота з підростаючим поколінням. Цей плідний діалог коліївських  депутатів та представників бізнесу може стати прикладом для інших громад області.

Кілька разів щомісяця  завдяки підтримці депутатської групи «За народ!» та меценатів, діти, молодь та дорослі з усіх сіл громади мають змогу відвідувати храми, монастирі, а також театри, філармонії, зоопарки, парки, музеї по всій Україні. Цю роботу безпосередньо проводить представник депутатської групи, керівник Троковицького спортивно-культурного клубу Віктор Рудик.

Депутати групи «За народ!»  активно долучаються до масових заходів, які відбуваються в громаді. І висловлюють вдячність за невтомну творчу працю їх організаторам. Нещодавно на території ОТГ відбувся обласний пісенний фестиваль Music Water Fest. Двоє депутатів групи «За народ!» особисто підготували спеціальні призи для двох учасників – своїх земляків – планшет та мобільний телефон.

У громаді кажуть, було б добре, якби ще запрацювало комунальне підприємсво. Адже це, певно, єдина ОТГ, де воно не працює! Депутатська група «За народ!»  підтримує ініціативу голови ОТГ Михайла Скока щодо запуску такого комунального підприємства. 

Розвивати громаду заради блага її мешканців вдається завдяки активній роботі депутатів групи «За народ», плідному діалогу з головою та апаратом ОТГ.

Депутати дякують працівникам апарату за порозуміння, особливо – секретарю Анатолію Мельниченку та сільському голові Михайлу Іллічу Скоку, які активно співпрацюють з обранцями народу в ключових питаннях життєдіяльності сіл територіальної громади. Якщо й є якісь розбіжності в окремих питаннях, кажуть у громаді, –  то вони носять технічний характер і на роботу сільської ради не впливають. І підкреслють, що наявне порозуміння і співпраця забезпечать успішний розвиток громади й у подальшому. Звісно, не все задумане вдається зробити одразу. Адже громаді ще немає року, і для  втілення окремих проектів потрібен час.

У громаді зізнаються, що робота проходить не без перешкод з боку окремих, так званих, активістів, з дозволу сказати, громадських діячів з їхньою кишеньковою «жовтою» пресою. Та, як мовиться, колесо, що рухається, собаки не обгадять. А рухається це колесо без упину, адже на ньому тримається віз на ім’я «наша громада». І рух цей набирає оберти!

Плани у депутатів, дійсно, наполеонівські. Як справжні патріоти своєї землі, представники групи «За народ!» мають намір  зробити все, аби їхня громада була найкращою не лише в області, а й в Україні. Саме для цього група «За народ!» і була створена – заради добробуту жителів і процвітання  рідної громади. Приємно, що бачення та ініціативи представників цієї депутатської групи розуміють і підтримують й інші їхні колеги-депутати, сільський голова та апарат сільської ради.

Іван РУБАН

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.