Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Відбулася колегія Житомирської рда

28 вересня відбулася колегія Житомирської райдержадміністрації, яку провів заступник голови РДА Микола Козарчук за участі голови Житомирської районної ради Сергія Крутія.

IMG_8607 [1600x1200]

Про роботу з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, доповіла начальник служби у справах дітей Житомирської РДА А. Черняк.

У Житомирському районі нині проживає 14 тисяч дітей, враховуючи дітей ОТГ. Служба у справах дітей координує роботу щодо захисту прав та інтересів дітей на всій території району. У цьому році на первинному обліку перебуває 200 дітей сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування, понад 60% цих дітей влаштовано під опіку та піклування. У Житомирському районі діє 5 будинків сімейного типу та 10 прийомних сімей.

А. Черняк зазначила, що служба у справах дітей  спрямовує свою діяльність на те, щоб жодна дитина з цих категорій не залишилася поза увагою і підтримкою.

З питання  проведення осіннього комплексу сільськогосподарських робіт виступив начальник відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції, інформаційного забезпечення управління АПР РДА В. Фесенко.

Валовий збір ранніх зернових та зернобобових культур  у цьому році склав 36 тис. тонн (у минулому році – 33,7 тонн). Аграріями району зібрано 6 тис. тонн озимого ріпаку, що на 3,9 тис. тонн більше, ніж у минулому році.

У районі розпочато збір соняшника, який цього року посіяно на площі 5,4 тис. га.

Під урожай наступного року посіяно 2 тис. га озимого ріпаку. Прогнозований обсяг посіву озимих зернових очікується на рівні 7 тис. га.

Як зазначив  В. Фесенко, розрахунки за оренду сільськогосподарських земель проведено на рівні 40%.

Про стан реформування первинної медико-санітарної допомоги у Житомирському  районі повідомив головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Житомирської районної ради» Г. Горбенко. За його словами, на сьогодні майже 30 тисяч пацієнтів підписали декларації з лікарями Центру (58%).  

Укладено договори з 3 державними та 4 приватними аптечними закладами – всього 37 аптечних пунктів –  на виконання програми «Доступні ліки».  З 1 353 300 гривень, розподілених на Житомирський район, використано понад  70% коштів, отоварено майже 90% рецептів.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА І. Зіновчук доповіла про хід виконання програми  економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2018 року. З початку року у Житомирський район було інвестовано 5,4 млн. доларів США. Освоєно 271,4 млн. гривень капітальних інвестицій. Надходження доходів до загального фонду районного бюджету становить 54 336,3 тис. грн. (105, 6% від показників, затверджених районною радою).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.