Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ З’ЇЗД ПАРТІЇ «ОСНОВА»

22 вересня в Києві пройшов з’їзд політичної партії «ОСНОВА». На форум з’їхалися понад 500 учасників від партійних організацій з усіх областей України. На порядок денний було винесено рішення про затвердження нової програми партії, а також вибори кандидата від партії «ОСНОВА» на майбутніх, в 2019 році, виборах Президента України.

Основні питання, заявлені в порядку денному заходу – це представлення політичної платформи «Наша Основа», прийняття рішення про участь партії в чергових виборах Президента України, висування кандидата від партії на виборах.

Партія провела з’їзд у форматі “круглого столу”, за яким учасники заходу обговорили пропоновану партією модель розвитку економіки і соціальної сфери. Робочі матеріали для такого обговорення були узагальнені в документі-платформі «Наша Основа», який став прообразом нової партійної програми. Її розробку партія планує завершити до кінця року.

На з’їзді були присутні голова УСПП України Анатолій Кінах, голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, голова правління ЗАТ «Корпорація ФЕД» Віктор Попов, екс-віце-прем’єр Володимир Семиноженко і колишній глава МЗС України Костянтин Грищенко.

Також на з’їзді були оприлюднені результати внутрішньопартійних виборів з двох питань – участь «ОСНОВИ» в чергових виборах Президента і висунення кандидата від партії на виборах Президента України.

Між іншим, ще раніше лідери партії «ОСНОВА» неодноразово заявляли про президентські і парламентські амбіції партії. Основними кандидатами від партії на вибори Президента, якщо судити за активністю в пресі і розмовам партійців перед початком з’їзду, були лідер партії, народний депутат Сергій Тарута та глава партії Андрій Ніколаєнко.

Партія «ОСНОВА» фактично розпочала свою роботу в лютому 2017 року. Як заявлено на сайті партії, «ОСНОВА» – це партія людей справи. Основними програмними документами є економічна Програма стрімкого розвитку «Країна запрацює», мирний план «Три Основи: Легітимність. Безпека. Довіра» і загальнонаціональна Програма «5 кроків до компромісу».

На з’їзді у партії «ОСНОВА» спростували можливість того, що ця політична сила може об’єднатися з партіями «Опоблок» і «За життя», орієнтованими на електорат південного сходу України. Про це в ході виступу на з’їзді в Києві заявив її глава Андрій Ніколаєнко і пояснив позицію партії небажанням брати участь в розколі країни.

«Країну треба зшивати. Ми проти поділу виборців на партії Південного Сходу або Північного Заходу. І знаємо, що зараз обговорюється питання об’єднання з «За життя» та «Опоблоком». Але наша партія – це не партія половини України, «ОСНОВА» – це партія всієї України, всіх людей справи нашої країни. Саме тому ми не будемо об’єднуватися з «За життя» і «Опоблоком». Ми не хочемо брати участь в сценарії розколу країни за територіальною ознакою», – підкреслив А. Ніколаєнко.

У той же час політик не виключає прийом членів інших політсил в ряди «ОСНОВИ».

Кандидатом від політичної партії «ОСНОВА» на майбутніх, в 2019 році виборах Президента України, стане Сергій Тарута. Такими є результати внутрішньопартійних виборів, проведених в партії. Про це стало відомо за підсумками з’їзду «ОСНОВИ».

Адже 96% учасників висловилися «за» участь партії в чергових виборах Президента України. У той же час, 87% партійців в якості кандидата від політичної партії «ОСНОВА» на президентських виборах бачать її лідера, народного депутата України Сергія Таруту.

тар [1600x1200]

Коментуючи своє призначення, Сергій Тарута наголосив: «Я вдячний партії за підтримку моєї кандидатури. Ми в партії «ОСНОВА»  визначаємо для себе завдання повернути повагу до людської праці – через гідні зарплати. Ми повинні повернути повагу до наших старших – через гідні пенсії і медицину. Ми повинні повернути повагу до тих, хто вчиться – забезпечити їм гідну роботу після навчання в університеті. Ми повинні повернути повагу кожній людині. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян – до держави. Але для цього нам треба буде побудувати таку державу, яку будуть поважати». 

На з’їзді партії учасники також обговорили розроблену «ОСНОВОЮ» модель розвитку економіки, соціальної сфери і системи держуправління. Як відзначили в «ОСНОВІ» політсила спочатку будувалася як партія, заснована на демократичних принципах, як партія, в якій кожна людина справи приходить зі своїми ідеями, привносить свій досвід і знання. Дотримуючись цих принципів, внести свій внесок в розробку документа зможуть всі регіональні організації партії, трудові колективи, громадські організації, представники територіальних громад. Було прийнято рішення, що розглянутий на з’їзді документ «Платформа «Наша Основа» після його обговорення і доробок стане новою програмою партії.

ос 1 [1600x1200]

Підсумовуючи обговорення матеріалів з’їзду і прийняті рішення, Сергій Тарута зазначив: «Я надзвичайно гордий тим, що сьогодні ми провели наш масштабний і представницький форум – з’їзду політичної партії «ОСНОВА». Коли я побачив, скільки гідних людей сьогодні приїхали до Києва на з’їзд, ще раз переконався в тому, що ті інвестиції часу, сил, енергії, які ми вкладали протягом двох років в розвиток наших ідей, починають окупатися, причому з дуже високою рентабельністю – довірою, повагою людей, котра бурхливо розвивається організацією «ОСНОВИ». Дякую однодумцям по партії за підтримку моєї кандидатури для участі у виборах Президента України. Це величезна честь, але і – дуже серйозна відповідальність. Перед усіма нами стоять серйозні виклики в наступному році. Не можна допустити, щоб до влади знову прийшли нинішні популісти і корупціонери. Вони небезпечні для України, вони розколювати країну з мови, віри, історії. Тому потрібен національний компроміс. Треба нарешті почати розвиток економіки. Поки що Україна не спорожніла від еміграції».

«Нам треба будувати успішне майбутнє для наших дітей. І якщо ми не будемо зволікати, то й самі встигнемо побачити і прожити це майбутнє – гідне і щасливе», – зауважив Сергій Тарута.

Прес-служба

Житомирської обласної

організації

політичної партії

«ОСНОВА»  

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.