Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТА ПРИЗЕРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ОТРИМАЛИ ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ

23 вересня в Новогуйвинському  на стадіоні «Танкіст» відбулося урочисте вшанування переможця і призерів Чемпіонату Житомирського району з футболу 2018 року серед команд Першої Ліги.

 На церемонію нагородження завітали: голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, представник Житомирської районної державної адміністрації  Володимир Загоровський, виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький, член виконкому ЖРФФ Руслан Ляшук, довірені особи генерального партнера ЖРФФ, депутата Житомирської облради І. Є. Ходака Ігор Скоропад та Оксана Солопчук.

У сезоні 2018 року в Чемпіонаті району в Першій лізі брали участь 16 команд. Бронзові медалі завоювали футболісти з ФК «Станишівка», срібні нагороди – у футболістів березівського «Лісника». А медалі найвищого ґатунку заслужено отримала футбольна команда «Форестер» з Іванівки. 

фор 23 [1600x1200]

Окрім нагород, футболісти з Іванівки та Березівки отримали право грати в наступному сезоні у Вищій лізі районних змагань.

Організатори відзначили і найкращих гравців в індивідуальних номінаціях. Найкращими воротарями стали Микола Груша та Богдан Синицький (обидва-  «Форестер»), а найкращим гравцем і бомбардиром змагань став  Віталій Невмержицький (23 голи, ФК «Станишівка»).

Подяками від Житомирської районної федерації футболу «За розвиток  та популяризацію футболу в Житомирському районі» були нагороджені:

представник ФК «Енергія» (Гадзинка) Владислав Шпаківський;

представник ФК Станишівка» Юрій Матвійчук;

представник ФК «Лісник» (Березівка) Дар’я Меренова;

представник ФК «Форестер» (Іванівка) Борис Дурава.

За рішенням генерального партнера ЖРФФ Ігоря Ходака дипломами і пам’ятними кубками були відзначені кращі гравці команд-учасників плей-офф Першої ліги:

Іван Бричка — ФК «Енергія»;

Євгеній Гапчук — ФК «Станишівка»;

Микола Костюченко — ФК «Лісник»;

Михайло Чопенко — ФК «Форестер».                                                                    

Житомирська районна федерація футболу щиро вітає переможця та призерів із заслуженими нагородами і бажає командам гарно підготуватися до виступів у Кубку Житомирського району 2018 року!

Ігор КОЗЕРАЦЬКИЙ,

виконавчий директор ЖРФФ,

член Асоціації спортивних журналістів України,

фото Віталія СКОРОПАДСЬКОГО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.