Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Новий Поклінний хрест до Дня села освятили у Глибочиці

Храмове святкування Дня села Глибочиця відбулося 21 вересня – на Різдво Богородиці Діви Марії, великої праведниці, помічниці і заступниці людей. Після ранкового святкового Богослужіння, яке провів разом зі священиками сусідніх населених пунктів настоятель храму Різдва Богородиці Микола Рибачок, десятки вірян з духовними наставниками, іконою, хоругвами та молитовними піснеспівами вирушили хресною ходою до центру села.

На майдані перед місцевим будинком культури священнослужителі звершили чин освячення Поклінного хреста – символу спасіння, духовного щита від усіх видимих і невидимих ворогів.

– Раніше на цьому місці стояв дерев’яний Поклінний хрест. Плин часу зробив свою руйнівну дію. Відтак, депутати Глибочицької сільської ради ухвалили рішення про виділення з бюджету сільської ради коштів на виготовлення та заміну до цьогорічного Дня Глибочиці дерев’яного хреста гранітним, – сказав Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський.

7 [1600x1200]

Оскільки поклінні хрести для віруючих є місцем для молитви, нагадування про необхідність покаяння, очищення та оновлення, життя за Божими заповідями, за законами добра і любові до ближніх, учасники хресної ходи у спільній молитві звернулися до Бога з проханнями про закінчення війни, збереження здоров’я та життів захисників України.

13 [1600x1200]

З нагоди цієї події депутат Житомирської районної ради Василь Козел передав від народного депутата України Віктора Развадовського отцю Миколі Рибачку для місцевого храму ікону Різдва Пресвятої Богородиці.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

 

 

 

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.