Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ПРО ПОРЯДОК НАДАННЯ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ОСІБ ПОСЛУГ ІЗ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ (АБІЛІТАЦІЇ)

Управління соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації  інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 26. 07. 2018 №587 вносяться зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 08.12.2006 №1686 і від 31. 01. 2007 р.  №80. Цією постановою затверджений Порядок надання особам з інвалідністю, дітям-інвалідам і дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, послуг із комплексної реабілітації (абілітації).

Для отримання послуг із комплексної реабілітації (абілітації), зокрема з метою попередження інвалідності, в реабілітаційній установі отримувач або його законний представник подає до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання такі документи:

заяву про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації);

індивідуальну програму реабілітації, видану медико-соціальною експертною комісією, лікарсько-консультативною  комісією лікувально-профілактичного закладу (для дітей з інвалідністю);

висновок ЛКК лікувально-профілактичного закладу (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) з рекомендаціями щодо проходження комплексної реабілітації (абілітації) в установі;

паспорт, свідоцтво про народження (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) або інший документ, що посвідчує особу;

документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

документ про освіту (для отримувачів, які потребують професійної реабілітації);

виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/о);

довідку про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (для отримувачів, які є внутрішньо переміщеними особами).

Реабілітаційні послуги надаються установами безоплатно.

Після зарахування отримувача на комплексну реабілітацію (абілітацію) на підставі його індивідуальної програми реабілітації або висновку ЛКК лікувально-профілактичного закладу (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) в установі складається індивідуальний план комплексної реабілітації (абілітації).

Після закінчення курсу комплексної реабілітації (абілітації) установа видає отримувачу або його законному представникові довідку про надані реабілітаційні послуги та результати комплексної реабілітації (абілітації), копію якої надсилає до місцевого органу.

За додатковою інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації (адреса: м. Житомир, вул. Б. Тена, 16, тел. 22-76-74).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.