Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

День Ліщина-2018 запам’ятається відкриттям відремонтованого дитсадка та концертним виступом земляка Володимира Коваленка

День села жителі Ліщина Станишівської об’єднаної територіальної громади розпочали святкувати ранковим Богослужінням у місцевому храмі.

Продовжили святкові заходи футбольний турнір на території школи та організація біля будинку культури різноманітних конкурсів, виставка виробів народно-прикладного мистецтва, функціонування ігрових атракціонів і виїзна торгівля смаколиками.

27 (1) [1600x1200]

У приміщенні старостату, з метою створення умов комфортного проживання ліщинівців, під головуванням заступника Станишівського сільського голови Василя Сокорчука тривала робота над Генеральним планом села-іменинника. Усі зауваження і пропозиції учасників наради було внесено до протоколу, який стане наріжним каменем для архітектурної організації, що виготовлятиме підсумковий варіант Генплану Ліщина.

Після ремонтних робіт відновилася робота першого поверху ДНЗ “Ластівка”. Дах та другий поверх, завдячуючи жителю села, депутату Житомирської районної ради Віктору Загладьку, зазнали позитивних змін раніше. Таким приміщенням тепер зможе похвалитися далеко не кожен дитячий садочок в обласних центрах України.

23 (1) [1600x1200]

Надвечір’я у Ліщині розпочалося виступом духового оркестру Житомирського міського будинку культури.

Щоб розділити радість мешканців мальовничого Ліщина, до села прибуло багато гостей. Зі щирими вітаннями та побажаннями добра до жителів та гостей населеного пункту під час урочистого відрізку святкування Дня села звернулися в. о. місцевого старости Галина Бочковська, Василь Сокорчук та Віктор Загладько, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, керівник апарату Житомирської райдержадміністрації Олена Гречко, представник команди народного депутата України Віктора Развадовського Василь Козел, керівник підприємства СТОВ “Ліщинське” Олег Мазур та багато інших поважних людей.

28-7 [1600x1200]

Яскравою і незабутньою родзинкою святкового концерту на Дні Ліщина став колоритний виступ однокласника Галини Бочковської, бойового побратима Віктора Развадовського, учасника бойових дій, композитора, Заслуженого артиста України, уродженця сусідньої Тарасівки Володимира Коваленка.

47 (1) [1600x1200]

Так радісно і тепло, як свого земляка, який давно проживає на Прикарпатті, гостинні і вдячні ліщинівці уже й не пригадаю кого і коли зустрічали…

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.