Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

СТАНИШІВЦІ — 402 РОКИ!

Минулих вихідних адміністративний центр Станишівської об’єднаної територіальної громади, у якому свого часу нібито зупинявся гетьман Іван Мазепа та назва якого, за однією з версій, походить від пристанища козацького стану, урочисто відзначив 402-й рік свого заснування.

Святкові заходи 15 вересня розпочалися на стадіоні, на церемонії відкриття якого у 2016 році побував народний депутат України Віктор Развадовський, організацією Другого турніру з футболу пам’яті громадського активіста, спортсмена, правоохоронця, благодійника, депутата багатьох скликань та Почесного громадянина Станишівки Петра Базюка, в якому взяли участь команди господарів, Пісок та Слободи-Селець.

Паралельно для дітей функціонували ігрові атракціони, організовувалися різноманітні конкурси, наприклад, малюнку на асфальті “Я люблю своє Село”, нагороджувалися їх переможці; діяла виставка робіт народних умільців, працювала виїзна торгівля.

11 (3) [1600x1200]

Здобувши дві перемоги – з рахунком 2:1 над ФК “Актив” (Слобода-Селець) та 4:2 над ФК “Станишівка” – тріумфували на турнірі футболісти ФК “Піски”, у складі яких виступав настоятель храму проповідників Мефодія і Кирила (с.Скоморохи) отець Дмитрій Новіцький.

Затим святкування перемістилося на територію місцевої школи, де відбулося урочисте відкриття шкільної медіатеки і сучасного ігрового майданчика зі штучним покриттям, збудованого завдяки спільним зусиллям Віктора Развадовського (виділив 400 тис. грн.) та Станишівської сільської ради.

Продовжилися святкування біля Будинку культури, де Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах та його колега-депутат Віктор Загладько відзначили грамотами, подяками, преміями та цінними подарунками тих, хто зробив найвагоміший особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Станишівської ОТГ. Серед них, і учасника бойових дій, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, народного депутата України Віктора Развадовського.

38-2 [1600x1200]

41

А сімейний дует Заслужених артистів України Яніни та Олександра Яремчуків, гурт “Чіп”, переможець Х-фактору-5 Дмитро Бабак, фольклорно-етнографічний колектив з Малинщини “Віночок”, кращі хореографічні та вокальні таланти Житомирського району подарували учасникам заходу зворушливий радісний настрій.

Щоб свято було не лише веселим, а й солодким, депутат Житомирської районної ради Василь Козел, разом із вітаннями та побажаннями добра жителям і гостям Станишівки, передав від Віктора Развадовського артистам спечені на замовлення апетитні торти.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.