Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сергій СУХОМЛИН: «ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ЖИТОМИР ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ, МАЄМО ДБАТИ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ»

Цьогорічний Глобальний кліматичний саміт (Global Climate Action Summit) у Сан-Франциско зібрав представників муніципалітетів та бізнесу з усього світу, яких хвилює проблема глобального потепління. На запрошення губернатора Каліфорнії та мера Сан-Франциско саміт відвідав і міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«У рамках саміту відбулися виступи відомих політиків, бізнесменів та активістів різних громадських організацій, які вболівають за клімат. Ми також побували на виставці інноваційних технологій у сфері відновлювальної енергетики, зустрілися з екс-мером Нью-Йорка, підприємцем і філантропом Майклом Блумбергом та діючим мером Сан-Франциско Лондон Брід (на фото – ред). Саміт об’єднав людей, яким небайдужа доля нашої планети», – зазначив  Сергій Сухомлин.

За словами С. Сухомлина, Житомир також має рухатися у напрямку скорочення споживання енергії та викидів СО 2.

«Житомир на третину скоротив споживання теплової енергії за 3 роки. У червні ми підписали меморандум з міжнародною кліматичною організацією 350.org та взяли на себе зобов’язання перейти до 2050 року на 100% відновлюваних джерел енергії. Житомир став першим містом в Східній Європі, що задекларувало таку готовність», – говорить очільник міста.

Сергій Сухомлин ділиться досягнутими результатами і не сумнівається, що житомиряни підтримують таку ініціативу.

«Вже зараз ми будуємо велику теплову електростанцію (ТЕЦ)  на біопаливі. Загалом 4 ТЕЦ на біомасі генеруватимуть теплову та електричну енергію для жителів міста. У нас і зараз працюють практично всі програми ЄС та Світового банку у сфері відновлювальної енергетики, ми впроваджуємо низку проектів, пов‘язаних з переходом на ВДЕ та економією енергії . Також усіляко стимулюємо людей до утеплення багатоквартирних будинків, утеплили більше 20 садочків. Незабаром повністю замінимо освітлення на світлодіодне і станемо першим містом в Європі, яке перейде на ЛЕД. Ми живемо у зеленому місті з гарними природними ландшафтами, і якщо хочемо зберегти його таким для своїх дітей, то необхідно дбати про навколишнє середовище», – підсумував міський голова.

 Юлія ЧЕПЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.