Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Очільник Чуднівської «Свободи» долучився до флешмобу «Подаруй книгу бібліотеці»

Голова Чуднівської районної організації ВО «Свобода» Сергій Козачок долучився до флешмобу  «Подаруй україномовну книгу рідній бібліотеці». Про це повідомля прес-служба обласної організації ВО «СВОБОДА».

Свободівець подарував Чуднівській районній бібліотеці 34 книги із власної колекції  – і художні, і документальні. Всі книги стосуються вікової боротьби українського народу з зовнішніми та внутрішніми ворогами. Серед них є видання про оборону Луганського аеропорту «У вогняному кільці», про трагедію Іловайська – Є. Положій «ІловайсьК», Г. Вдовиченко «Маріупольський процес», І. Орел «Хроніка одного батальйону» (Айдар), С. Талан «Оголений нерв», Б. Жолдак «Укри», В. Макєєв «100 днів полону або позивний 911», драма про оборону Донецького аеропорту С. Лойко «Аеропорт», А. Цаплієнко «Книга змін», О. Каліновська «Неоголошена війна» та інші.

Серед документальних книг – В. Вятрович «Україна з грифом секретно», «Український календар визвольної боротьби», М. Аркас «Історія України-Русі», а також книги про героїзм та життя Майдану – М. Матіос «Приватний щоденник», А. Кокотюха «Вогняна зима».

Також до колекції увійшли книги про боротьбу за незалежність наших предків – козаків, такі як  В. Кільченський «Присмак волі», Р. Іванчук «Орда»,  три книги з серії «Видатні українські твори. Історія в романах та повістях». Поповнили бібліотеку видання А. Кокотюхи, що висвітлюють боротьбу українців з червоною навалою під час боротьби за незалежність 1918-1924 років та боротьбу героїв УПА в післявоєнні роки, – «Справа отамана Зеленого», «Червоний», «Чорний ліс», «Біла ніч».

На бібліотечних полицях з’явились книги В. Шкляра «Чорне сонце», «Елементал», «Чорний ворон. Залишенець», «Маруся» та документально-біографічні полотна Євгена Стеблівського «Звенигора.  Шабля на комісара» (перший історичний бойовик про події Звенигородсько-Таращанського повстання 1918 р.) та другий роман трилогії – про війну на Донбасі.

«Я вважаю, що ці книги зацікавлять читача історією нашої неньки України, – не тією, що нав’язували нам сотні років, а справжньою нашою історією. Саме знання цієї історії спонукає до патріотизму. Справжній патріот повинен любити свою державу, якою б вона не була. Так, наша країна не ідеал… Але й ми не святі, і як би ми не намагалися, проте ріднішої землі ми не знайдем, адже ми тут народилися та виросли. У нас, незважаючи на численні невдачі, історичні помилки та вічно грабіжну верхівку влади, є чим пишатись. Варто любити Україну такою, як вона є, та прагнути змінити її на краще.

 Справжній патріот має знати та поважати свою культурно-історичну спадщину. Адже недаремно кажуть “Нація, що не пам’ятає свого минулого, не має й майбутнього” або “Без минулого немає майбутнього, а без історії немає нації!”», – наголосив очільник Чуднівської районної організації ВО «Свобода» Сергій Козачок.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.