Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Лідери учнівського самоврядування Озерненської гімназії та рій «Нащадки козаків» стали волонтерами Всесвітнього волонтерського руху «Let’s Do It? Ukraine!»

У Всесвітній Декларації волонтерства відзначається, що волонтерська діяльність становить фундамент громадянського суспільства. Учні Озерненської гімназії та рій «Нащадки козаків» визнані координаторами екологічної акції за рішенням засідання комітету екологічного руху України в нашому регіоні. На сьогодні Всеукраїнська Організація «Lets Do It? Ukraine!» – «Зробимо Україну чистою!» визнана найчисельнішою серед волонтерських громадських організацій та входить до 150 країн світу, які підтримали цю  ініціативу.

Акції організації проводяться під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством політики України, Українським державним центром позашкільної освіти, Програмою волонтерів ООН в Україні, Фундацією Регіональних Ініціатив тощо.

З 13 по 15  вересня усі учні гімназії разом із педагогами спільно вийшли прибрати рідне містечко Озерне від сміття. Це був дружній свідомий вчинок усіх учнів. І такі заходи та ініціатива дітей живе поспіль третій рік. Завдячуючи діяльності попереднього Президента учнівського самоврядування Країни Успіху Володимира Ісаєва, який налагодив контакти із представниками Всесвітньої організації «Let’s Do It? World!»  – «Зробимо світ чистим!» ми маємо нагоду бути учасниками Всесвітнього волонтерського руху сьогодні та популяризувати і формувати екологічну свідомість усіх верств населення. І такими заходами доводити суспільству, що наше майбутнє в наших руках. І ми його бачимо щасливим, здоровим і успішним в нашій Україні.

З листів, надісланих до адміністрації гімназії, Громадська організація «Let’s Do It? Ukraine!» висловлює щиру вдячність за учнівську активність та подальший розвиток Всеукраїнського руху в нашому регіоні. А також «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку» наполягає на необхідності пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого механізму взаємодії органів державної влади та громадськості у реалізації суспільно значущих проектів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик залучення волонтерів до вирішення соціальних питань. Відповідні положення Резолюції ООН рекомендують урядам всіх держав включити волонтерство в національні плани розвитку як компонент досягнення цілей сталого розвитку держави.

Катерина ГАРІЧЕВА,

голова Парламенту

учнівського самоврядування

«Країна Успіху»

Озерненської гімназії

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.