Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ХАОС І БЕЗЗАКОННЯ ТРЕБА ЗУПИНИТИ

Уже неодноразово лідер партії «Основа» Сергій Тарута наголошує, що ми всі варті того, аби жити в успішній Україні. Заради цієї мети варто йти на будь-які розумні компроміси – між Сходом і Заходом, між центром і регіонами, між простою людиною і владою, між різними політичними силами.

Важливим кроком до компромісу, вважає лідер партії «Основа», є і кримінальна відповідальність для політиків, чиновників, для засобів масової інформації за розпалювання ворожнечі між регіонами України, відповідальність за  зневагу особи за регіональною ознакою, є і заборона сепаратистських та радикальних націоналістичних організацій.

Як зазначив Сергій Тарута, усі регіони України мають право на шанування різних героїв, мають право акцентувати увагу на різних історичних подіях, якщо це не суперечить існуючому в Україні законодавству. Нам треба “погодитися не погоджуватися”. Треба сприймати різні погляди і незгоду один з одним як норму, а не як відхилення. Ми повинні нормально сприймати велику групу людей, яка засуджує УПА або Червону армію, – так само, як ми повинні сприймати нормально велику групу людей, яка рахує УПА або Червону армію, – героїчною.

Для нас це теж можливо, на цьому може грунтуватися наша сила. Україна різна, вона примушує нас приходити до певних компромісів. Є речі, які для нас однозначні, наприклад, Тарас Шевченко і Голодомор 1932-1933 років. Але є речі, де ми можемо бути незгодні один з одним. Із міжнародного досвіду бачимо, що у Лондоні встановлено по сусідству два пам’ятники – Кромвелю і Карлу І, якого Кромвель стратив. В Іспанії пристутній “іспанський варіант”, тобто мораторій на державному рівні на будь-які історичні дискусії – при тому, що приватно дозволялося б висловлювати будь-які думки. Але держава там принципово стоїть в стороні від таких дискусій.

Лідер партії «Основа вважає, що будь-які ксенофобські, екстремістські, расистські дії повинні присікатися державою, бо парамілітарні недержавні організації – це нерозуміння уроків історії ХХ століття.

Також він зазначив, що безпека на вулицях наших міст залишає бажати кращого. Але так звана альтернатива у вигляді бойовиків, що марширують по вулицях, – це не вирішення проблеми. Це шлях до хаосу, а зрештою – до розвалу державності в Україні. Хаос і беззаконня треба зупинити.

Про недопущення ксенофобії С. Тарута говорив ще в 2014 році на посту глави Донецької обласної державної адміністрації : “Останнім часом Донецьк в очах світової спільноти придбаває сумну славу джерела ненависті і антисемітизму. Окремі представники нашого краю, об’єднавшись при гласній підтримці зовнішніх агресивних сил в квазідержавне об’єднання, відкрито закликають до екстремістських дій відносно осіб певної національності. Насторожує той факт, що ніяких спростувань з боку осіб, що стоять на позиціях антисемітизму, так і не послідувало. Я рішуче засуджую цих людей. Я закликаю жителів області, жителів нашої країни і усю світову спільноту жорстко засудити факти антисемітизму, а правоохоронні органи – застосувати санкції відносно осіб, що допустили порушення закону”.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №8224 Сергія Тарути, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність за розпалювання ненависті на мовному грунті під час передвиборної агітації.

Прес-служба Житомирської

обласної організації

 політичної партії

«ОСНОВА»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.