Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛРАДА ПІДТРИМАЛА ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИКЛАДАННЯ В ШКОЛАХ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

12 вересня депутати Житомирської обласної ради підтримали ініціативу фракції ВО «Свобода» та проголосували за звернення до Верховної Ради України та Міністерства освіти щодо запровадження викладання християнської етики в навчальних закладах.

«Зрозуміло, що ми не є ніяким законодавчим органом і не вносимо ніяких змін до Конституції, а лише надсилаємо звернення до наших законодавців і Міністерства освіти України.

Як ми знаємо, українська нація нині найбільш вимираюча – у нас найнижча народжуваність і найвища смертність. Для прикладу – коефіцієнт народжуваності у нас становить 1,5. Зараз поширюється тенденція, коли, наприклад, з допомогою грантових коштів лобіюється питання гендерної політики, таким чином питання, не притаманне традиційним українським цінностям, прищеплюється дітям. Така планомірна пропаганда шкодить нашому народу.

Українська нація сформована на основі християнського світогляду і етики. Ніхто не пропонує нині обов’язкове навертання у віру людей, натомість ми маємо змінити дискурс Міносвіти. Ми маємо передати традиційні українські цінності підростаючому поколінню – нашим дітям, онукам», – зазначив голова фракції ВО «Свобода» облради Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.