Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

В ОЗЕРНОМУ ВІДКРИЛИ МІНІ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

13 вересня на території Озерненської гімназії урочисто відкрили міні футбольний майданчик зі штучною травою. У святковій церемонії відкриття взяли участь представники місцевої влади, адміністрація гімназії, представники обласної та районної федерацій футболу, юні футболісти.   

Голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк зазначив, що це сьомий майданчик зі штучним покриттям на території району, у цьому році фактично збудовано 5. Дитячий футбол у Житомирському районі активно розвивається, в тому числі за рахунок підтримки Житомирської районної федерації футболу. У цьому році втричі збільшилася кількість дитячих  футбольних секцій.

– Я дякую усім, хто долучився до реалізації цього проекту, його вартість складає 1,5 млн. грн., з державного бюджету було виділено 750 тис. грн., 10% коштів спрямувала Новогуйвинська селищна рада, 40% – районний бюджет,- сказав С. Микитюк. – Висловлюю вдячність підрядній організації, яка якісно виконала роботи з облаштування майданчика  – ТОВ «Діо-спорт».

Голова Житомирської районної ради Сергій Крутій привітав усіх з відкриттям майданчика європейського зразка і запевнив,  що місцева влада буде продовжувати будувати спортивні споруди у громадах, а юним футболістам побажав, щоб вони стали майстрами великого футболу

поле 3 [1600x1200]

поле 1 [1600x1200]

Після відкриття майданчика відбулася фінальна гра за кубок Житомирського району з футболу учнів загальноосвітніх  навчальних закладів.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.